Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyállal érintkezve mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyállal érintkezve mennyire marad életképes a sperma?

Figyelt kérdés

A történet, miszerint barátnőmmel szexeltünk, szája segítségével húzta fel a gumit (előváladekom nagyon sok), és aggódunk, hogy esetleg előváladekos lett az óvszer külseje, esetleg már egy kis sperma is rákerült, ugyanis immáron 2 hete késik neki.

Keresgéltem, olvastam, hogy pl vízben hamar elpusztulnak.. stb stb, de erre nem találtam semmi választ.

Továbbá a hüvelyére is panaszkodott, hogy fáj, nem részletezte, de szexelni nem tudtunk emiatt. (2 hetes késés ideje alatt)

Orvos, ill teszt meg nem volt, de lesz, ha nem jön meg neki azonnal!

Értelmes, segítőkész válaszokért jár a puszi, pacsi, trolloknak pedig maradjon unalmas, es szánalmas az életük! ✌



2020. jan. 5. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a legfontosabb maradt le. 1 mikor volt az ovuláció? 2 az óvszer nem sérült? 3 az orvos kB nem lát semmit még vagy 4-5hétig ha terhes akkor sem 5teszt kimutatná, eddig hogy nem sikerült venni? Az utolsó drogériában is van 400 Ft
2020. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom

1 tesztet azonnal

2 a huvely fajdalom miatt orvos azonnal

3 mikor tortent ez az eset?

4 azert szerintem eleg kicsi az eselye a terhessegnek. Van,de nagyon minimalis

2020. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!