Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem tabletta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem tabletta, lehet így baj?

Figyelt kérdés
Belara fogamzásgátlót szedek, de a legelső szem tablettát a múltkor elfelejtettem bevenni, és egy nappal később vettem be (több mint 12 óra telt el) Ma a barátommal egy - másfél percig gumi nélkül voltunk, előtte pedig már volt egy aktus gumival. A kérdésem az, mennyi az esély egy nem kívánt terhességre? Ha ugye kimaradt egy szem és előváladék nyilván kerülhetett be, illetve maradhatott-e sperma az előző aktusból. 2 nap múlva ovulálok, tehát már a termékeny időszakban vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 12. 22:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ma vettem be a 7.ik szem tablettát , úgy hogy az elsőt nem pótoltam, hanem egy nappal később kezdtem
2020. jan. 12. 22:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban ez volt az egyetlen "hiba", akkor nem hinném, hogy így teherbe esel, a másfélperces aktusból, de jobb vigyázni!

Előváladékból viszont nem tudhatjátok, hogy jutott-e be, mert azt nem érezni, sok esetben a férfi sem érzi!

2020. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha fogamzasgatlot szedsz, hogyan lehet peteeresed? Az epp arra van hogy azt szunteti meg...

22L

2020. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak ugye nekem kimaradt, és ráadásul az első felében, ezért féltem attól hogy esetleg baj történhet , még csak az előváladéktól is, de akkor gondolom erre kevés esély van
2020. jan. 12. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem az első leveled akkor minimális az esélye, hogy teherbe estél. Máskor ha az első szem kimarad akkor inkább simán csak 1 nappal eltolva kezd szedni (azaz ne a 2. szemmel kezd).
2020. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1 nappal eltolva kezdtem szedni, nem hagytam a levélen. És nem az első levél tablettám ez,3 éve ezt a gyógyszert szedem :))
2020. jan. 12. 23:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Megtörténhet, de nincs sok esélye de ettől még mindig lehetséges
2020. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem áll vissza a peteérés egy nap alatt. Nekem legutóbb a levél első szeme után ment a hasam. Nem pótoltam. A szünetben és az első héten is kiegészitő védekezés nélkül voltunk együtt.

A többi napon figyeltem hogy pontosan szedjem és "bármi áron" felszívódjon.

A megvonásos vérzésem pontosan jött meg. Annyi különbség volt hogy erősebb volt és görcsösebb.

2020. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!