Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2,5 eve szedem a fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 eve szedem a fogamzasgatlot, Egy ideje nem volt parom? Viszont most akivel ossuzejottem belem ment, lyndinette 21et szedek, viszont reggelente nem mindig ugyan abban az idopontban szedtem be. Ez mennyire csokkenti a hatasat?

Figyelt kérdés
Nem sok elteresekkel szedem be, altalaban reggel 7 hetvegente pedig 10korul. Viszont most nagyon rastresszeltem lehetek e terhes.

2020. jan. 30. 07:26
 1/5 StevenUp ***** válasza:

Nem vagy az..

Miért szedsz olyan bogyót amit nem tudod hogy hogyan működik?

2020. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mukodik csak egy ideje senkivel nem voltam, es elkezdtem nem figyelni arra, hogy ugyan akkor szedjem pontban 1 oraban. Hanem reggelente mas mas idopontokban de meg reggel. Es most viszont belem elveztek, es eszembe jutott hogy igen, ezt egy ideje igy csinalom. Felek problema lehet belole es elkepesztoen stresszelek miatta
2020. jan. 30. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az csak a rendszeresség miatt van. Ha +-5-6 órában szeded be a gyógyszert ugyanakkor, akkor is hat, nincs ezzel gond. Ne aggódj, de próbálj meg azért odafigyelni rá.
2020. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2020. jan. 30. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem lennél terhes, ha véletlen 1 napig elfelejtenéd bevenni a bogyót..
2020. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!