Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez így mikortól hat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így mikortól hat?

Figyelt kérdés

Egy éve abbahagytam a (ditinell) fogamzásgátló tabletta szedését. Hirtelen döntés volt, így az új levélből az első szemet bevettem még akkor.

Most egy évre rá, újra akarom használni. Nem tudtam mi tévő legyek, hogyan használjam így, hogy pont 1 szem hiányzik.

Illetve azt sem akartam, hogy menstruáció első napján kezdjem, mert legutób is, 1 hónapig véreztem miatta. Igaz nem nagyon, de vérzett.

Így elkezdtem szedni ezt a hiányos levelet. Arra gondoltam, hogy amíg ez elfogy (27 szem), addig nem bízok benne, hasznalok más fogamzásgátló módszert is mellette. És ha rendesen, a placebo tabletták alatt jön meg a megvonásos vérzés, akkor az új levéltől kezdve már bízhatok benne.

Mit gondoltok?



2020. febr. 4. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó hülye döntés volt, de igen az első levelet jobb ha végig szeded és szerezz egy másik levelet amiből pótolhatod azt az egyet és amúgy érdemes lett volna előtte vissza menni az orvoshoz
2020. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!