Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm azt szeretné hogy el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blacii kérdése:

Barátnőm azt szeretné hogy el élvezzék benne ki szeretné próbálni milyen Nem lesz gond? T{bbi lent

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve együtt vagyunk eddig gumival védekeztünk. KB 5 hónapja hogy fogamzás gátlot szed de eddig nem mertem el menni benne nehogy baj legyen szerintetek mostmár elméletek? Aki nem tud normális választ adni az kiméljen meg
2020. febr. 5. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve minden alkalommal elélvezek a feleségemben, és fogamzásgátló mellett soha nem volt még gond, pedig ha jól számolom, ez biztosan 1000+ alkalom.
2020. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon pici a valószínűsége, hogy "gond" legyen.
2020. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi gond! 5 hónapja szedi, nem 2 napja..

bennem minden nap elmegy a pasim, 4 éve.. még soha nem lettem terhes szóval nyugi 😉

2020. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Fogamzásgátlós" kapcsolataim eddig: öt év, egy év, tíz év, mostmár újabb öt év. Ez 21 év összesen. Évente átlagosan legalább 150 aktus. Akkor összességében már biztosan túl vagyok a 3000- en. Egyetlenegyszer sem volt baj...

Ne legyél önmagad ellensége, sokkal jobb natúrban beleélvezni a punciba, mint gumival. Becsüld a barátnődet, hogy ezt megteszi érted ( is) és hajrá!!

2020. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már az első levél beszedése után hat a készítmény (ha rendesen szedi, nem megy a hasa stb.) nemhogy 5 hónap. Úgyhogy hajrá, ha biztosított a fogamzásgátlás akkor miért ne :)
2020. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat
2020. febr. 5. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te nem mered megtenni, akkor én majd megteszem vele. :)
2020. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra van a fogamzásgátló, hogy védjen. Nem lesz baj.
2020. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!