Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kérjem a gyógyszertárba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem a gyógyszertárba?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, 2 lányom született gyógyszer mellett, most injekciós fogamzásgátlót szerettem volna, de olyat nem ajánl. Spirált írt fel, annyit mondott már nem vénykötelesek, annyit mondjak, hogy IUD közepest keresek, ilyenre nem találtam semmit.

2020. febr. 10. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Tudatlan sintér a nőgyógyászod.

Minden hormon tartalmú készítmény vényköteles"a spirál is!"

(Egy gyogyszerész)

2020. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem tudom mi lesz
2020. febr. 10. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik orvost, aki megvizsgál rendesen és ír receptet
2020. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A spirál vényköteles, és orvos helyezi fel! Nem olyan, mint a tabletta, hogy kiváltod és önállóan beszeded. Vagy félreértettétek egymást, vagy hülyeséget beszélt. Keress egy másik orvost, aki rendesen elmondja a teendőket, és fel is helyezi neked.
2020. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hormonmentes spiral nem venykoteles.
2020. febr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!