Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor a jobb abbahagyni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a jobb abbahagyni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

3 év után úgy döntöttem, hogy végleg abbahagyom a fogamzásgátló szedését. Túl sok mellékhatás volt jelen, amikkel inkább nem akarok együtt élni. Iamna 60 mikrogramm/15 mikrogramm gyógyszert szedek.

24 aktív tabletta és 4 placebó, nincs a levelek között szünet, rögtön kell szedni a következőt. Ezt azért tartottam fontosnak leírni, mert sok fajta gyógyszer van, mindet máshogy kell szedni egy kicsit.

Nem tudom, hogy mikor lenne célszerűbb abbahagyni a szedését. (Még van az aktív tablettákból 11 szem és a 4 placebó.) Természetesen a 11 aktív tablettát beveszem, de nem tudom, hogy a 4 placebót bevegyem-e, jobb lesz-e ha beveszem?

Kinek van tapasztalata ebben? Elolvastam a használati utasítást, nem tértek ki erre.

Számít az a 4 placebó tabletta? Előtte vagy utána hagyjam abba a szedést?



2020. febr. 19. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az aktív tabikat vedd még be, a többit már ne
2020. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Több mint száz márka van a piacon, nőgyógyásszal kéne konzultálni.

De bármikor abbahagyhatod.

2020. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

A placebót már felesleges beszednek ha abba akarod hagyni. Akár már ma abbahagyhatod, bajod nem lesz tőle, bár kicsit célszerűbb ha az aktív tabikat még végigszeded és az új levelet nem kezded el.

Ha túl sok mellékhatása van, akkor menj vissza a dokihoz és kérj másik készítményt - minden ember különböző, nem ugyanúgy reagál mindenki minden készítményre.

2020. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Placebo=nincs benne hatóanyag. Bazira mindegy, higy beveszed e vagy sem.
2020. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!