Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy védekezzünk? Méhszájsapká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy védekezzünk? Méhszájsapkáról vélemények?

Figyelt kérdés
A barátommal már nagyon régóta próbálkozunk a gumival de annyira kényelmetlen és stresszes neki hogy muszáj váltanunk. Nem igazán tudom mi lenne a jó mert távkapcsolatban vagyunk így havi 1-2 alkalomra számomra kicsit túlzás pl tablettát szedni és ezt a módszert szeretném elkerülni. A gyűrűről nem olvastam sok jót és nem is ismerem eléggé. Arra gondoltam hogy pesszárium+ spermicid gél+ megszakítás. Viszont állítólag a felhejezés macerás. Van valaki aki használ/használt pesszáriumot és tudna nekem mesélni róla? Mit ajánlanátok?
2020. febr. 29. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
*felhelyezés
2020. febr. 29. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne, inkább pesszárium.
2020. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá neten a pesszáriumra. Találsz infót ha beírod a googlba, youtubeon videót is találsz. Mindezt magyarul...
2020. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már rákerestem ezert is lennek szemelyes tapasztalatokra kivancsi
2020. febr. 29. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Van jó és rossz oldala is. Amit írsz, az igaz, ezek így együtt biztonságosak. Ha minden passzol, akkor használat közben kényelmes is, és egyikőtök sem érzi. Ha túl rövid a hüvelyed, vagy a párod pénisze túl hosszú, akkor elérheti, és egy erősebb lökésnél eléggé kellemetlen lehet.


A felhelyezést az elején gyakorolni kell, de nagyon gyorsan természetessé válik. Kezdetben nehéz, mert nem látod, így nem tudod ellenőrizni, hogy jól csináltad-e, de néhány alkalom után ezt is érezni fogod. Egy idő után abszolút rutinná válik, akár egy tampon felhelyezése.


A hátránya, hogy előreláthatónak kell lenni, így spontán egymásnak esni nem lehet. Még annyira sem, mint óvszerrel, mert a felhelyezéshez sokszor síkosítóra és megfelelő pózra van szükség, és előtte alaposan meg kell tisztítani. Persze túl lehet lendülni azon, hogy a spontán szex része, hogy a nő eltölt néhány percet a fürdőszobában egyedül, de van, aki számára ez kellemetlen, és nem mindenhol kivitelezhető.

Előnye, hogy már órákkal korábban fel lehet helyezni, tehát ha arra számítasz, hogy nem fogsz tudni foglalkozni vele, megteheted ezt is.

Használat után viszont várni kell néhány órát, mielőtt eltávolítod. Ez sokkal zavaróbb szerintem, mivel például egy gyors reggeli menet után elmész dolgozni, és a munkahelyen nem fogod kivenni.

2020. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél! :)
2020. márc. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!