Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek Rezia fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek Rezia fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés

2 het mulva kell megjojjon, es szedem pontosan ( 2,5 hete ), es egy tablettat se hagytam meg ki veletlenul.

Most probaltam eloszor, es kicsit aggodok. De kihuzta mielott elment.

18/L



2020. márc. 11. 07:13
 1/8 Csicuki ***** válasza:
Azt szokták javasolni hogy az első hónapban gumit is használjanak mivel az első levél után szokott védeni. Ez kb minden fogitabira igaz. Szóval én vennék tesztet ha már így alakult.
2020. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert a papirjan azt irja hogy egy hettel kesobb mar lehet ovszer nelkul. Akkor csak nincs gond?!
2020. márc. 11. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szeded és mellette mindenre figyelsz, amit ír a tájékoztató, akkor nem lehet gond, vagyis persze lehet, de minimális az esélye.

Én is meg vártam volna az egy hónapot teljesen, de szerintem így sem lett belőle gond, feleslegesen ne aggódj! (Annó én is 1 hét múlva már úgy voltam a párommal, hogy no gumi és nem lett belőle gond, persze akkor az én fejemben is cikáztak a gondolatok, azóta tuti nem így járnék el, de nyugodj meg ezek a fogamzásgátlók eléggé megbízhatóak ma már)

2020. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, meg kellett volna várni az egy hónapot legalább. Nem hiszem el, hogy ennyire nem tudtatok várni ezzel. A legény is tehet néha valami a kapcsolatért, a szexért. Huzhat néha o is ovszert magára.


Ha már sajnos így jott ki, mást nem tudsz tenni, mint várni. De mivel idegeskedsz vagy fogsz a dolog miatt, valoszinuleg hogy épp azért fog késni. Mikor már meg kéne hogy jojjon, menj el futni prászor, az meghozza kicsit. Ha nem segít, igyál vorosbort.

2020. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hallottam sose olyat, hogy varni kene egy honapot.
2020. márc. 11. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, akkor mi a probléma ha te ezekről még nem hallottál?!

Egyszerűen mindenre van válaszod, holott te tetted fel a kérdést.

Mi csak választ adtunk rá.

Ha te mindent megkérdőjelezel és sose hallottál még erről meg arról, akkor nem maradt más választásod, minthogy szépen vársz!

2020. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor elmentél a noiorvoshoz azzal, hogy érett vagy arra, hogy fogamzásgátlot szedj, mert szeretnél aktívan szexuális életet élni, érettnek kellett volna lenni ahhoz, hogy kikérkezd és meghallgasd a doktor szavait ezzel kapcsolatban.


VOltál ugye orvosnál, és kivizsgált ugye? Remélem nem édesanyád nevére van iratva a tabi.

2020. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mielőtt még bármi oltalmazó választ írnátok, elmondanám, hogy az orvos a kérdezésem nélkül írta fel a menstruációs görcseim ellen. Nem szexuális élet miatt. Hozzátenném, hogy első vizsgálat volt életemben, és olyan kínos volt, hogy a nevem örülök, hogy tudtam. De természetesen nagyon felelőtlenség..mit ne mondjak
2020. márc. 11. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!