Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Mi a véleményetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek, melyik a legjobb fogamzásgátló módszer és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az én esetem: páromat nagyon korlátozza az óvszer, nem csupán a kielégülésben, volt hogy ki is irritálta az anyag (több félét is próbáltunk) azonban soha nem történt baleset, biztonságosan használt nekünk a módszer mindvégig.


Azonban fontolom, hogy meg kellene próbálni anélkül is, más módszerrel, hátha neki tényleg sokkal jobb lenne.. sok rosszat hallok azonban a tablettáról. Hormonmentes készítményekkel szintén riogatják az embert.. Egyik ismerősöm édesanyja nőgyógyász és ő a hüvelygyűrű használatát tartja a legjobb módnak.


Ti mit gondoltok? Vélemények?(:



2020. márc. 13. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg hormonmentes spirál, pesszárium? A hüvelygyűrű szerintem is jó megoldás lehet, de ha esetleg valamiért nem szeretnél hormontartalmú szerekkel élni...
2020. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a tablettát pártolom, előtte mindig gumival csináltuk de mióta szedem sokkal jobban érzem magam. Nem csak hogy nem idegeskedem de napra pontosan tudom mikor jön mikor megy. A fájdalom és a vérzés a felére csökkent, mondjuk az is igaz hogy azon szerencsések közé tartozom akiknél minden a papir szerint ment. Gyors egyszerű, és jó vele a szex.


De elsőre nem biztos hogy ez a jó megoldás egy gyűrű lehet jó megoldás lenne kezdésnek

2020. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!