Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátlót szedek és vannak mellékhatásai, igy is használ?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni (4. Napja) és azóta fáj a fejem meg minden reggel nagyon émelygek (nem vagyok terhes). Igy is 99%-ban hat a gyógyszer? Vagy inkább másikat kellene irattatnom?

Én azt is olvastam hogy ez az első 3 hónapban megszokott hogy mellékhatások jelentkeznek. Kb 1 év után most kezdtem el újra szedni fogamzásgátlót, de másikat mert amit régebben használtam olyat már nem lehet kapni. (Hiánycikk)


2020. márc. 16. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mellékhatásai vannak akkor is hat - a hatóanyag bejutott a szervezetedbe, csak mellékhatásokat gyakorolt. Ha egy hétnél tovább fennállnak a mellékhatások akkor menj vissza a nőgyógyászhoz másik készítményért és addig is használj kiegészítő védekezést (amúgy is használjatok gumit amíg az első teljes levelet végig nem szedted).
2020. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt szedtem, több héten át szétment a fejem tőle, hányingerem volt egész nap, minden bajom volt tőle.

Aztán egyszer csak elmúlt, akkor már hozzászokott a szervezetem hozzá.

Idő kérdése. De ha nagyon szenvedsz, lehet hogy nem megfelelő számodra.

Ha nem javulsz, menj vissza dokihoz, és mondd el neki is.

Egyébként nem tudom miért ezt írta fel, ez hormongyógyszer, nem szolgálhatna csak védekezés szempontjából. Javaslom cseréld le minél előbb, mert csak fél évig lehet szedni.

Oké hogy olcsó, nincs 4000Ft a 3 havi adag, de annyit nem ér

2020. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már többszőr iratattam másikat mert mindegyiknél volt valami sajnos...ami pedig jó volt az már hiánycikk... mostmár elég kellemetlen menni és másikat iratni...multkor is a doki tök lekezelően fogadott...
2020. márc. 18. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor menj másikhoz

10ből 2 felírja neked ezt a gyógyszert, 8 pedig a fejét fogja

2020. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!