Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Szeretném ajánlani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretném ajánlani a barátnőmnek ezt az injekciós fogamzásgátlót. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Szóval hallottam, hogy van olyan módszer h 3 havonta kapsz egy szurit és semmi mást nem kell tenned. Leáll a ciklusod, nem lesznek havi vérzéseid, hangulat ingadozásaid, fájdalmas görcseid és nem kell szedni semmilyen tablettát sem.

Ha abbahagyod a kezelést akkor pár hónap után visszaáll az eredeti rend.

Mit gondoltok erről a módszerről? Használja valaki?



2020. márc. 16. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én annyi negatívumot hallottam róla hogy csontritkuláshoz vezethet.
2020. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Azt ne!!! Nagyon gyakori mellekhatas a migrenes fejfajas, es amig nem megy ki a hatasa, addig fennall. Ugyanez ha hormonspiraltol van, leszedeteskor megszunik a panasz.
2020. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ne ajánlgass neki ilyeneket.

Nekem egy betegség miatt akarták ezt adni, így alaposan utána jártam. Brutális mellékhatásai vannak, akár évekkel később is megmutatkozhat a hatása.


Előfordulhat később meddőség, vetélés, mola terhesség, hízás (nem kevés).

Ezen kívül, ha valami miatt nem jó neki, akkor is három hónapig szenvedni fog a mellékhatásai miatt, hiszen ez nem tabletta, hogy gyorsan abbahagyja.

2020. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én meg neked szeretném ajánlani! Na, mit gondolsz?

Majd ő eldönti hogy mit csinál a testével, te ne ajánlgass semmit.

2020. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon beteg.

Hormonális dolgokkal nem szabad sosem szórakozni; megemli az esélyét egy csomó mindennek (köztük: rák, szív és érrendszeri betegségek).

Húzz gumit, nem fogsz belehalni.

2020. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanék semmit a helyedben. És én is rossz néven venném, ha a párom ajánlgatna nekem ilyeneket. Majd én tudom.
2020. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lutri és tönkreteszi a szervezetét.
2020. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se ajánlgass neki semmit, majd ő eldönti, hogy akar-e bármilyen hormonális cuccot szedni/használni. Addig is légy férfi és húzz gumit öcskös!
2020. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!