Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egyszer már feltettem ezt a kérdést de akkor hülye voltam. Lehet most is az vagyok de segítségre lenne szükségem. Szóval rendszeres szexuális kapcsolatot élek a barátnőmmel. Ő most Pesten van én meg Kanizsán és az a baj, hogy a terhességi tesztek nálam vannak... (ne kérdezzétek en sem tudom h miert nalam vannak mindig, hülyék voltunk.) érzékenyek a mellei pár napja. Tegnap kellett volna megjönnie a menstruációnak, de nem. És nem is érzi hogy megjönne e a napokban. A szüleink nem tudhatnak róla mert megölnének mindkettőnket. Az anyja ki sem engedi a lakásból a hülye korona miatt, szval még tesztet sem tud elmenni venni. Igazából ennyi tünete van, ezen kívül semmi. Reméljük, hogy megjön és csak késik és a mellérzékenység korral jár. Kíméljetek légyszíves a lekezelő "hülye fiatalok nulla tudással szexeltek" kommentekkel. Mindig használunk óvszert és mindig ellenőrzöm is aktus után vízzel, de hát semmi sem kizárt. (en is ugy lettem, hogy fogamzásgátló plusz ovszer is volt) egy-két megnyugtató válasz jól jönne, de ha az elkerülhetetlen véggel nézek szembe annak a felvilágosítását is elfogadom. Köszönöm!

2020. márc. 20. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha tényleg leellenőrzöd az óvszert nem hiszem hogy becsúszna. Arra számítsatok, hogy most a barátnőd stresszes emiatt, így biztos késni fog neki. Mondjuk azt jó lenne tudni hogy mikor volt az aktus, mert ha ovuláció közelében akkor talán van rá esély, de óvszerrel (úgy hogy nem lyukadt ki) nagyon nagyon minimális.
2020. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha használtál óvszert, és ilyen alapos vagy, akkor nincs mitől félned. A barátnődnek azért érzékenyek a mellei, mert ez is a havijának az előjele. Nem akarlak kiábrándítani, de az hülyeség, hogy fogamzásgátló és gumi mellett születtél meg. A szüleid valószínűleg felelőtlenek voltak.
2020. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bar a mell erzekenysege korai tunet, de a menstruacio esedekessege utan meg semmilyen eszreveheto tunet nincs.

Amugy maskor nem erzekeny a melle? Mert szinte mindenkinek ciklus elott feszul.

2020. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mell érzékenyebbé válása nem a korral jár, hanem a menstruáció egyik tipikus tünete. A ciklus sosem állandó, pár napot bármikor ingadozhat s teljesen természetes. Egyébként a stressz, fáradság és még egy csomó minden okozhatja (van akinek heteket csúszik mégsem terhes).

Ha nem szakadt ki az óvszer, nem tetted be "csak pár húzásra" sem akkor nyugi nem terhes. S ne parázzatok ennyire rá, nem kell az óvszert vízzel ellenőrizni, látod hogy szétdurrant-e vagy sem.

2020. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Frissítés:

Ma reggel elment futni. Hazért és hányt. Sőt azt hitte, hogy megjött dd csak egy nagyobb pötty volt. Annyit tudok, hogy ez nagyon nem jó.

2020. márc. 21. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha elment futni akkor befuthatott volna egy tesztért valahova. Oldja meg valami indokkal hogy kimenjen vegyen egy tesztet és tisztázódjon a dolog.

Az 1. válaszoló voltam.

2020. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha futni elengedik miért nem tud tesztet venni? Nem érzed hogy kicsit sántít a dolog?


Mellesleg a terhességgel járó rosszul lét később kezdődne szóval nem valószínű hogy azért hányt

2020. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!