Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 35 felett hogyan védekeztek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 felett hogyan védekeztek? A nőgyógyászom szerint nem jó hormonokat szedni 35 éves kor után.

Figyelt kérdés
Még nem vagyok 35, de egyelőre fogamzásgátlót szedek, bár nem szeretem, de ez van. A spriál gondolatától is rosszul vagyok, bár már anya vagyok és elvileg lehetne ezzel is védekeznem. Az óvszert meg a párom utálja, engem nem zavarna...
2010. júl. 25. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Kettőt is mondok!

1:Nem kell a fogamzás gátlót bevenned!Elég ha a lábad közé szorítod és nem engeded leesni egészen addig amíg el nem múlik a szex iránti vágyad.

2:Ne szexelj ;)

2010. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mekkora bunkó vagy!! Normális kérdés volt nem egy tini pi..tól. Spirál a legbiztosabb megoldás
2010. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

figyelj, mit szólnál a hüvelygyűrűhöz? végülis ez is hormonokat tartalmaz, de nem megy keresztül a szervezeteden, csak ott lent. ez egy kis gyűrű alakú tágy, amit egy hónapban egyszer felhelyezel, 3hét után kiveszed, ezzel tudod szabályozni a menstruációt is, olvass utána. de ha még ilyen módon sem szeretnél hormonokat szedni akkor nemtudom..

esetleg méhszájsapka? :) olvasgass utána még kicsit. remélem segítettem valamicskét.. :)


15/lány

2010. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
35 fölött vagyok. Mi óvszert használunk, de szoktam venni Patentex hüvelykúpot is. Egy ideig hőmérőztem is mellette, de lusta vagyok amikor a gyerekek korábban kelnek. Nem szedhetek fogamzás gátlót és nem lehet spirálom sem. Öt éve védekezünk így, most 37 vagyok.
2010. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pesszárium, női óvszer;

[link]

2010. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: a fogamzásgátló kinyírta a libidómat, szóval nekem nem is hiányzik igazán a szex. Ezért is fogok leállni a tablettával,hátha utána jobb lesz.

A többieknek köszi. Azt hiszem a patentex és a megszakítás marad nekünk.

2010. júl. 26. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:
a megszakítás... :) ne foszd meg magad az örömöktől:) a panatex mondjuk jó ötlet.
2010. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!