Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Székrekedés és fogamzasgatlo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Székrekedés és fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés

Baratomeknal voltam 2 hetet. Abba a problémába ütköztem, hogy az idegen környezet és stressz miatt nem nagyon volt székletem, egyszer volt egy gyenge hasmenésem. Most kezdek már lassacskán helyre jönni, vékony székletem volt náluk most már egyre korrektebb.

4. gyogyszermentes napon vagyok de nem jött még meg. Csak türelmetlen vagyok?

2 éve szedek fogamzásgátlót.


2020. márc. 24. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nincs összefüggésben.

Ne stresszelj rá erre az idegen helyen nem megy témára, ha később összeköltözöl vele, vagy bárki mással, úgy is el kell intézned, és ő is kakil ugyanúgy.. :D


Amúgy, mindennap egy kis útifűmaghéj, chiamag, lenmag naturjoghurtba, aszaltszilvával megoldja a gondod bármikor. :)

2020. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!