Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemeny utani tabletta utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemeny utani tabletta utan megjott de mell fajdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb ket hete szex kozben kiszakadt a gumi es masnap bevettem egy Escapelle tablettat. 5 napra ra meghozta a menstruaciot, ami 6 napig tartott. Azota elzelt nehany nap de tegnap ota mell fajdalom es medence fajdalom jelentkezett, mintha ujra meg akarna jonni..nagyon felek, hogy megis terhes lettem. A tabi utan ez egy normalis menstruacio volt es “nullazta” a ciklusomat? Kb ket het mulva kellene megjonnie a rendesnek. Az meg fog vagy most a tabis mensi utantol szamitsam az idot? Adjatok valami tippet, mert nagyon felek :(


21/L



2020. márc. 27. 20:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Elirtam, kb egy het mulva kellene megjonnie...esemeny utani tabletta hasznalata utan a rendes idoben is megjon?
2020. márc. 27. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos kétszer volt szükségem 72 órás tablettára.

Az első esetben 12 napot késett a mensim. Idegörlő volt.

A másodiknál 1 héttel korábban megjött és szétesett a ciklusom ezt követően. De 3 hónap után helyre állt, addig viszont össze-vissza jött meg.


Anno engem azt nyugtatott meg, hogy csináltam tesztet és negatív lett.

Másrészt ne görcsölj rá, az elsőnél biztos vagyok benne, hogy az idegállapotom miatt is késett ennyit

2020. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog megjönni szerintem, de ne ess kéttségbe. Sajnos tönkretette a ciklusodat a gyógyszer. De majd helyre áll :)
2020. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!