Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csináltatok bármilyen vizsgála...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok bármilyen vizsgálatot legelső fogamzásgátló tabletta szedése előtt? Ha igen, mit? És hány évesen kértetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Többször volt már a kérdés, olvass vissza.
2010. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen mentem íratni,megvizsgált (manuálisan)+ rákszűrés,elküldött vér -és vizelet vizsgálatra, megnézte az eredményt,felírta a gyógyszert.Ennyi.
2010. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én 23 évesen voltam először. Rákszűrést csinált, majd elküldött vérvételre. Vizeletet tőlem nem kértek. De még az eredmény sem jött meg neki (szerintem) és amikor visszamentem, más doki rendelt, aki találomra választott nekem gyógyszert. De nagyon szerencsém volt, Cypromixet kaptam, olcsó, eltüntette a ragyáimat, hatékonyan védett a nemkívánt terhesség ellen, és alighogy leraktam, két hónap sem telt el, és kopogtatott a gólya! :)
2010. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
utolsó vagyok, kimaradt: ez sztk-s élmény...
2010. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
23:26 Na akkor gratulálok :) Engem csak azért érdekelne mert szeptemberig szeretnék felírni az orvossal egy fogamzásgátló tablettát. Vért már vettek tőlem, de azt csak hormon vizsgálatra. És én úgy olvastam, hogy az még kevés. Kell egy trombózisos is.
2010. júl. 27. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!