Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette 20 fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette 20 fogamzásgátlót szedek, a harmadik levél, harmadik szem gyógyszerénél tartok, viszont 3-4 napja fejfájásom van, hol gyengébb, este felé pedig erősebb. Valaki járt már így fogamzásgátló gyógyszer szedése közben?

Figyelt kérdés
Ha igen, abbahagyta a szedését? Én szívem szerint abbahagynám, de félek a teherbeeséstől és attól is, hogy mennyire borul fel a menstruáció.
2020. ápr. 8. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szednél fogamzásgátlót és úgy fájna a fejed, akkor a vízivást hagynád abba? A fejfájásnak semmi köze a fogamzásgátló szedéséhez...
2020. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul tudod, sajnos lehet köze hozzá. Kifejezetten növelheti a migrénre való hajlamot is. Én többek között emiatt is hagytam abba hosszú évek után, mert az utóbbi 2 évben az első tabis héten pokoli migrénjeim voltak. Persze eleinte enyhén, de a szedés végére már elviselhetetlen volt. Ha esetleg trombózisra hajlamos vagy, akkor nagyon kell ezzel vigyázni. Csináltak trombózis tesztet, mielőtt elkezdted szedni?
2020. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! Sajnos nem készítettek tesztet. :(
2020. ápr. 8. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Most ugye sajnos nincsen a járványügyi helyzet miatt arra lehetőség, hogy ilyen tesztet csináltass. De én a helyedben abbahagynám ezt a tablettát. Abszolút nem vagyok hormon ellenes, de ha komoly tüneteid vannak azt komolyan is kell venni. Társul hányinger, szédülés, kettős látás a fejfájásod mellé? Ha ezek közül bármelyiket tapasztalod, azonnal abba kell hagyni. Esetleg irj nyugodtan privátban, ha szeretnél ezzel kapcsolatban kérdezni. A hormon háztartásod nem hiszem, hogy nagyon bekavarja, ha csak 3 hónapja szeded, ahhoz általában évek kellenek. Bár sokat számít, hogy hány éves vagy, mióta menstruálsz és mennyire volt pontos a ciklusod, mielőtt elkezdted szedni.
2020. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Írtam privát üzenetet. :)
2020. ápr. 9. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!