Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik márka forgalmaz az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik márka forgalmaz az átlagosnál (52mm) kissebb átmérőjű óvszereket?

Figyelt kérdés

Sajnos a péniszem átmérője nem éri el az 52 milimétert, ezért valami kissebb kéne, 49 esetleg 47 miliméteres. Fontos lenne, hogy Rossmann/Tesco/lidl triumvirátusban hozzá lehessen férni.


Az a probléma, hogy az átlagos méretűek lecsúsznak centiket, és a fitymám is mozog alattuk aminek következtében hamarabb elmegyek mint szeretném. Egyszerűen csak nem komfortos.


A koronavírus miatt nem szeretnék órákat áldogálni a boltban nézegetni a csomagolásokat, de eddig nem találtam 52mm-esnél kissebbet.


19/F



2020. ápr. 11. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresgéltem, de nem találtam. Egyedül a My Size óvszer gyártó készít többféle méretet, de azt ahogy elnéztem, inkább csak szexshopok forgalmazzák vagy neten lehet rendelni.
2020. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Durex sem vált be?
2020. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!