Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 21 napos fogamzásgátlórol 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 napos fogamzásgátlórol 28 naposra váltottam. Mikortól fog így védeni biztosan a tabletta? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, arrol lenne szo hogy költözés miatt Sibilláról Qlairara álltam át nőgyógyász segítségével és ugye nekem nem szólt arról hogy ezt pontosan hogyan kell alkalmazni. És azt olvastam hogy a 21 nap utolso tablettajat követően Már elkellett volna kezdenem a Qlairat én viszont megtartottam mégis a 7 nap szünetet. Es a 8ikon kezdtem el. Régóta szedtem a Sibillat mellékesen. Így mikortól véd a tabletta? Biztonsag kedveert várjak a következő levélig? Vagy nem olyan nagy gond mivel hogy régóta szedtem az előzőt? Válaszotokat előre köszönöm. 😊

2020. ápr. 12. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni akkor várd meg amíg az első teljes levelet beszeded, addig kieg. védekezés.
2020. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. ápr. 13. 07:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szükséges megint egy hónapot várnod ugyanis az is sok idő mire kiürülne az előző, (ugyebár a 7 napos szünet alatt alap hogy az még véd, tehát az idő alatt nem lehet peteérésed utána meg ugyan úgy szedsz tovább egy hormont tehát nincs ideje vissza állnia a természetes kerékvágásba) szóval én inkább egy hét kiegészítőt mondanék, mint mikor elfelejtesz bevenni egy tablettát
2020. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat szerintem en is igy fogok tenni. Csak azért aggódtam mert nem kezdtem el helyesen. Megtartottam a 7 napos szünetet és nem kellett volna. De szerintem is mivel régóta szedem és a 7 napos szünet alatt is véd a tabletta így annyira csak nem ürültek ki a hormonok. Köszönöm szépen a válaszokat 😊
2020. ápr. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!