Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vagisan hüvelykrém és fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagisan hüvelykrém és fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2 hete kedden és szerdán használtam Vagisan hüvelykrémet, akkor még a 3.hetében szedtem a levélen a tabimat, mivel semmi változást nem éreztem abba is hagytam két alkalom után. Pénteken felhívtam az orvost aki 2 gyógyszert is ajánlott, 6 napos kúrában, ez belelógott a tabimentes hetembe. Ma beszéltem az orvossal (a 4. napnál járok a második levélben) mert nem emlékeztem, hogy van e hatással a fogamzásgátlómra vagy sem, de a gyógyszereknek nincsen kihatása rá. A Vagisan krémet teljesen elfelejtettem megkérdezni most jutott eszembe mikor elkezdtem pakolni és megláttam. Utána olvastam a neten, semmi hormontartalma nincsen elvileg hormonális kezeléssel együtt is használható. Estelle fogamzásgátlót szedek, és félek van e rá kihatása.

2020. ápr. 16. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Hívd fel megint az orvost és kérdezd meg
2020. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, semmilyen hatása nincs a fogamzásgátlómra :)
2020. ápr. 16. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs rá hatása mivel a Vagisan nem hormontartalmú, egyszerű spermicid krém. Pont ezért önállóan nem ér túl sokat. Ha szeded a tabit rendesen akkor nem kell külön krém. Ha viszont nem szeded akkor a Vagisan önmagában nem fog elég védelmet biztosítani. Ha kiegészítő védekezésre van szükség akkor használjatok óvszert.


A különféle hüvelykrémek csak pesszáriummal együtt nyújtanak kielégítő védelmet.

2020. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!