Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Maybe Baby nevű ovulációs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maybe Baby nevű ovulációs mikroszkóp mennyire jó?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlásra kéne.Azt hallottam hogy biztosan kimutatja,mikor vagyunk termékeny állapotban,iletve mikor nem.Ez mennyire biztos,hogy működik?
2008. nov. 22. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves nevet talaltak ki ennek a szerkentyunek, nagyon jo minosegu, es eleg olcso is, en a kinai piacon vettem meg anno.
2008. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már sok jót olvastam róla. De a helyedben mindenképp beszélnék a nőgyógyászommal, sőt a gyógyszerésznél is rákérdeznék.
2008. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász csak rábeszélne a foggátlóra! Nekem PG 53-am van,évek óta azt használom,és bevált!
2008. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló,úgy érted hogy bevált,hogy a nem páfrányos napokon védekezés nélkül szexelsz és nem lettél terhes? Mert én csak erre nem mernék hagyatkozni,kúpot is használunk mellé.
2008. dec. 8. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
A NEM páfrányos napokon megszakítással voltunk együtt!De már kúppal használom én is!
2009. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen kúppal? Bocsi de én most gondolkodom a fog.gátlóról átállni erre a módszerre,azt mondják biztonságos...
2010. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én patentex oval kúpot használok.
2010. szept. 9. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!