Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer használat problémák?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer használat problémák?

Figyelt kérdés
Merev állapotban is simán hátra tudom húzni a fitymámat viszont a makk alatt egy gyűrű szerű képződmény alakul ki ami eléggé nehézkessé teszi az óvszer használatát. Mikor a makkom alján van még tudom fogni és picit tágítani ezáltal megoldható a probléma viszont ilyenkor picit körömmel is hozzá kell érjek azt viszont nem szeretném nyilván. Van e valami lehetőség körülmetélésen kívül?

2020. máj. 17. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell hátrahúzni a fitymádat.
2020. máj. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért nem lehet teljesen hátra húzni a peniszed fitymajat?!Pedig a gumit csak úgy lehet rendesen a peniszedre húzni!Ha nem marad úgy,akkor biztos fityma szukuleted van!Akkor viszont már csak az urológus segíthet!
2023. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!