Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló és egyszeri hig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló és egyszeri hig széklet,befolyásolja?

Figyelt kérdés

Egyszeri hig széklet befolyásolhatja a fogamzásgátlót?

Valaki azt mondja,hogy igen valaki azt hogy nem,

Bevétélt (este fél8kor) követően hajnalba (5órakor) arra keltem,hogy faj a hasam es hig szekletem volt azota mar normalis a szekletem.

Az egyszeri hig szeklet is befolyasolja vagy csak a súlyos hasmenes?

Remélem valaki tudd biztosan mondani,es van tapasztalata, picit aggódom ez miatt.



2020. máj. 19. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolhatja. Este lelassul az anyagcseréd, eleve lassabb az emésztésed. Híg széklet = nem szívódik fel a víz SEM ezért híg. Ha a levél elején vagy akkor 1 hét kieg. védekezés célszerű.
2020. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a nőgyógyászom azt mondta hogy a többszöri vizes széklet az ami befolyásolja és akkor ha az a bevételt követő 4 órában történt.
2020. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a bevétel után 4 órán belül történik a hasmenés, hányás, akkor be kell venni még egy tablettát. Ha 4 órán túl történik, akkor nem kell. De olvasd el a tájékoztatót, vagy kérdezd meg a nőgyógyászt inkább, ha bizonytalan vagy.
2020. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen a tájékoztatóban is az van hogy 3-4órán belül ha hányás vagy pedig SÚLYOS hasmenés, én szerintem egyszeri híg széklet nem számit súlyosnak,de azért bizonytalan voltam. Meg az én esetemben 9és fél óra telt el a híg széklet és a tabletta bevétele között.

2020. máj. 19. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, 1. több, mint 4 óra telt el

2.nem volt súlyos hasmenésed, csak egyszeri. A súlyos azt jelenti, hogy kb 4-5 alkalommal vízszerűen dől belőled. Ezek alapján szerintem tuti felszívodott a tabletta. És ha éjjel be is lassul az anyagcseréd (bár ez szerintem nincsen így) az nem befolyásolja a tabletta felszívódását, ez nem egy rántott hús, amit olyan hosszan kell lebontani. Egyébként a 4 óra az biztonsági tartalékot is tartalmaz, mert átlagosan 2-3 óra alatt ezek felszívódnak. De jobb tutira menni, ezért ezt írják rá. Ezt az orvosom mondta. 12 évig szedtem, nekem is előfordult hasonló ennyi idő alatt és egyszer sem estem teherbe.

2020. máj. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!