Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ovu teszt megbízható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovu teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendszeresen használok ovulációs tesztet. Csupán kíváncsiságból használom, hogy tudjam kb mikorra várható a menzesz. Sajnos most úgy jártam, hogy a várt menzesz előtti napon pettingeltünk, de nem bennem ment el a párom. Az ovu teszt11-én pozitív volt 12-én már negatív.Majd a menzeszem erre két hétre pontosan megjött. Ebben az esetben ugye már terméketlen a menzesz előtti nap? Megbízható az ovu tesztelés és a nyák megfigyelése a ciklusok alatt.

2020. máj. 29. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Pettingtől nem esel teherbe... az ovu teszt valamilyen szinten megbízható, de van amikor több petesejt érik be egyszerre és a lefolyása sem egyforma mindenkinél. Kb. a naptár módszerrel egyenértékű a megbízhatósága - nagyjából semmilyen, ne így védekezzetek hanem tabival, óvszerrel, spermicid + pesszárium.
2020. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy picit betette, de nem bennem ment elnés másnap megjött. Remélem nem lesz gond.Egyébként óvszerrel védekezünk.
2020. máj. 29. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egy picit betette"

Majd a gyereknek is így meséld, mikor rákérdez, hogy hogy lett ő. Az előváladékban is lehet életképes spermium...

Amúgy ha épp menzesz előtti nap csináltátok, aztán megjött rendesen, akkor kicsi az esélye, hogy terhes lennél. Még ha történik is spontán kilökődés, a méhfal nem áll ilyenkor készen a megtermékenyített petesejt fogadására.

2020. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2020. máj. 29. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!