Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha éget a pharmatex kúp,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha éget a pharmatex kúp, hogyan lehet enyhíteni, el múlasztani?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni,megárod hogy még kifolyik. Egyébként védekezésre amúgy sem igazán alkalmas.
2020. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem használod. Allergiás vagy valamelyik komponensére, használj más védekezést (óvszer, hormontartalmú tabi, pesszárium és más zselé stb.). Elég sok a lehetőség.

Egyébként Pharmatexet önállóan ne használj, csak akkor ad kielégítő védelmet ha kombinálod más fogamzásgátlási módszerrel (pl. pesszáriummal).

2020. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, még nem alkalmaztam. Tegnap vettem meg de láttam a leírásban hogy égő érzést válthat ki. Ha netán nálam is jelentkezne akkor mit tudnék kezdeni?
2020. jún. 13. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Szüleim használják, nekik annyira bevált, hogy nem kell semmi kiegészítő védekezés,de orvosok is azt mondják, hogyha beválik akkor maradjon, de ha csíp, éget, viszket stb.. akkor váltsd le.
2020. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!