Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykrém! Megszakí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykrém! Megszakításos módszerrel EGYÜTT szeretnénk alkalmazni. Mennyire véd?

Figyelt kérdés
Sajnos nem olvastam róla túl jókat, eléggé bizonytalan. Ezért mindenképp megszakításos mellett alkalmaznám, szerintem így azért biztonságos. Vélemények, tapasztalatok?

2020. jún. 22. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Megszakításos védekezést ne említsük már egy mondatban a biztonságossal!
2020. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nogyogyaszom azt mondta, hogy önmagában a spermicid vagy pesszarium nem biztonságos!

Kombináljátok a spermicidet pesszáriummal! És odafigyeléssel ésszel használjátok.

Csak azoknak ajánlott ez a módszer, akik nem ész nélkül szexelnek össze-vissza🙁

2020. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez a 2 nem véd? Voltaképp ha nem megy bele, az előváladékot kell kiszűrnie, arra se elég ez a cucc?

Nem vagyunk felelőtlenek, nem szexelünk ész nélkül. Időben kikapja, nyilván. 3 évig fogamzásgátlót szedtem, de a mellékhatásai miatt le kellett tennem. Pedig nagyon szerettem.

A pesszárium, spirál és társai... furcsán hangozhat, de a hideg kiráz tőlük. Még tampont se tudok használni, a gondolattól rosszul vagyok hogy oda be kell tennem valami "nem odavalót".

A gumi még megoldás lenne, jelenleg ezt használjuk, de a fogamzásgátló után mindkettőnknek ég és föld.

Még ez a krém lenne a legjobb megoldás.

2020. jún. 22. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
A #2-es tökéletesen leírta. Két önmagában nem biztonságos módszert akartok kombinálni. A biztonságot valamennyire növeli, de még így is nagyon távol lesz a biztonságostól. Használjatok inkább hüvelyzselé + pesszárium kombót (vagy óvszert, fogamzásgátlót).
2020. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám be, ha csak nem gond, ha a gyerek "becsúszik"
2020. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok Pharmatexes baba született a környékünkön. (gyerekosztályon dolgozom)
2020. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de gondolom nem szakították meg. Engem ez érdekelne, arról szó sem lehet hogy belemegy, így is parázok.
2020. jún. 22. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!