Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátom 5 éve él szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom 5 éve él szexuális életet, és eddig 2 alkalom kivételével mindig megszakításosan védekezett. Eddig még nem volt belőle baja. Szerintetek menjek bele ebbe?

Figyelt kérdés

Fog.gátlót nem akarok szedni.

Ő meg nem akar gumit húzni, mert szerinte az olyan, mintha zokniban mosna lábat, vagy kesztyűben mosna kezet.

5 éve szexel, eddig még nem volt belőle baja, 20 éves.



2020. jún. 30. 23:28
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
4%

[link]

[link]

[link]


Majd én használjam helyettetek a keresőt is, mi? Gyakorlatilag nincs különbség a két módszer között.

2020. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
87%

A megszakitasos modszerbol nagyobb eséllyel lesz terhesség mint gumival.

Ne vicceljunk mar könyörgöm, szerintem a vak is látja, hogy melyik miatt fogsz hamarabb teherbe esni, egyébként meg ne a férfiak döntsenek mar arrol, hogy a nőnek melyik a jobb, tudtommal nem belőlük kaparnak majd ki valamit az óvszer miatti vInNyOgAsUk mitt

2020. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%
Linkeltem tényeket, te meg vinnyogsz, mert ezek szerint olvasni se tudsz. De segítek: a gumi pont ugyanannyira biztonságos, mint a megszakításos védekezés. Ha biztos védekezési módszert akarsz, akkor nem gumit használsz meg nem megszakításos védekezést. Vagy mindkettőt egyszerre, vagy inkább valami normálisat.
2020. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most szépen mindenki pötyögje be a googlebe a pearl-index szót és olvasgassatok inkább mint hogy itt kommentháborúztok.


A kérdésre válaszolva,a megszakításos védekezés nem védkezés. De nem csak a gumi vagy tabletta opció. Egyezzetek meg valamiben


19/l

2020. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
84%

Aki érti a statisztikát azokon a forrásokon, a baj az, hogy az emberek rosszul használják a gumit. Ez esetben lássatok csodát, tényleg annyit ér mint a megszakításos.


Azonban ha rendesen használod, akkor a kockázat drasztikusan lemegy.

2020. júl. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor menj bele, ha gyereket akarsz tőle.
2020. júl. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
77%

Mivel nem csak a gyerek ellen védekezünk, hanem mindenféle betegség ellen is, emiatt is nyilván a gumi jobb.

De egyébként, bárki aki kicsit is utánanéz, vagy figyelt bioszon, olvasgat az interneten tudja hogy a megszakításos módszer nem biztonságos, az hogy a fiú azt mondja majd vigyázok meg kihúzom az nem védekezés. Az előváladéktól is lehetsze terhes, ezt meg ugye senki nem tudja szabályozni.

2020. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
Azért nem mindegy kedves 9-es, hogy gumival vagy anélkül csúszik be. Ne kelljen már magyarázni.😄 egy abortusz is megérthetőbb, ha mindent megtettek, hogy ne legyen terhesség, mégis összejött. De az, ha mint a hülyék, felelőtlenül csinálják, és úgy csúszik be, az elítélendő... én tudtam mindig, hogy ki nem állhatom a gumit, viszont a szexet nagyon szeretem, és azt is ha nem áll közénk semmi, így elkezdtem gyógyszert szedni. Elég sok választék van ma már fogamzásgátlásban.
2020. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
A véleményünket kérdezed. Én nem mennék ebbe bele. Ne haragudj, de ez nem felelősségteljes hozzáállás. Neki nem lett baja belőle.....aha jó. Az egyik barátnőm tényleg így lett terhes, mert hiába húzta ki a fiú az előváladék is elég volt a legtermékenyebb napon, hogy terhes legyen és én mentem vele abortuszra. A másik kérdés a nemi betegségek, a gumi ezektől is véd. Nem tudhatod, mit szedett össze, ha sosem huzott gumit. Nagyon sok betegség tünetmentes a férfiaknál.
2020. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
95%

Mi is megszakításosan "védekeztünk" a Férjemmel legtöbbször, sosem vot belőle baj. Mikor babát szerettünk volna, a 9. És az 5. Próbálkozós hónapban lettem terhes. De itt sok tényező van.

1) megbízható, stabil párkapcsolatban voltunk már az elejétől kezdve, és vállaltuk volna a babát, ha besikerül. A megszakítás nem megbízható védekezés, még odafigyelés mellett (időben kivétel, peteérés környékén egyéb, pl óvszeres védekezés, stb) lehet belőle baba, mert az előváladék tartalmaz spermiumot. Mi vállaltuk ezt a kockázatot.

2) tudtuk, hogy egyikünknek sincs nemi betegsége, ugyanis az ellen csak az óvszer véd - a gyerek becsúszása mellett ez sem egy utolsó tényező

3) mivel szeret és tisztel, bármikor kértem, nem ellenkezett az óvszer ellen. Sőt, mikor felvetettem, hogy inkább szedek gyógyszert, hogy ne kelljen gumit használnunk, ő mondta, hogy inkább gumit használjunk, mint hogy hormonokat szedjek


Amelyik férfi nem tiszteli a párját azzal, hogy a mindkettejüknek élvezetes szexet biztonságossá tegye, az nem érdemli meg, hogy örömet szerezzenek neki. Azzal a férfival, aki már kapásból úgy áll hozzá, mint a barátod, már szóba sem állnék.

Mérlegelj. Azt, hogy beleférne-e egy gyerek, és hogy megéri-e egy olyan emberrel lenned, aki a saját élvezetét helyezi előtérbe a Te igényeiddel és biztonságoddal szemben.

2020. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!