Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek nem gyér a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gyér a fogamzásgátló módszerek felhozatala?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani, hogy milyen sok lehetőség van már mananpság, mindenki meg tudja találni a neki megfelelőt, de szerintem ez nincs így.


Őszintén szólva nálunk csak az óvszer a használatos, a bevált.

Dehát az sem az igazi, csak jobb híján ezt alkalmazzuk.


A hormontartalmú módszereket speciel én igyekszem messziről elkerülni, nem bolygatom meg azt, ami jól működik, nem éri meg nekem a kockázatot.



Hallottam pesszáriumról, meg spermicid gélről hozzá, de szerintem nem túl kényelmes megoldás, illetve meg kell tanulni a felhelyezést és a rendeltetésszerű használatot.

Aztán maradt még a rézgyöngy, de arról nem sok jót hallok, pedig nekem nagyon szimpatikus volt előtte.


Aztán majdnem el is fogytunk.

Nem csodálom a megszakítással védekező párokom sem, tényleg.


2020. júl. 2. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Spirál, van hormonmentes is,Pharmatex család...
2020. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés hanem hazárdjáték. Nem csodálkozni kell rajtuk, hanem majd elmenni a keresztelőre.

Rengeteg megoldás van, de olyan nincs hogy csettinttesz és ripsz-ropsz 100% biztonság, mert mindegyikért tenni kell valamit. Ha alkalmi akkor egyértelműen az óvszer (az STD-k miatt is), ha meg állandó kapcsolat akkor egy sor lehetőség közül lehet testhezállót választani.

2020. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De mi az a sor lehetőség?


A pharmatexről nem hallottam sok jót egyébként, pedig szimpatikus megoldás lenne szintén.

2020. júl. 2. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahol egyetértek veled...


-Nálunk a gumi nem pálya. Férjem gyűlöli, nekem fáj, nem bírok elmenni ha azt használjuk.

-spiráltól félek, nem tudnék együtt élni a tudattal, hogy valami folyamatosan gyulladásban tartja a méhemet, illetve egy idegen test van bennem évekig.

-rézgyöngy hasonló. Idegentest...

-pharmatex számomra nem védekezés, csak az ismerősi körben lett 3 baba mellette

-pesszárium, és ha nem helyezem jól fel?!

-a naptármódszer, megszakítás nem védekezés

-én gyógyszert szedek, számomra ez a legjobb rossz. Egyenlőre bajom nincs tőle, 2x álltam neki szedni, 2x hagytam abba baba miatt, mind a 2x nagyon hamar sikerült is terhes lennem. De... abbahagyásnál +5kg mind2 alkalommal. Libidóm jóval pocsékabb, mint gyógyszer nélkül.


Más módszert en sem tudok.

2020. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!