Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hosszas vérzés után beállt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszas vérzés után beállt volna a fogamzásgátló és szinte nincs vérzés?

Figyelt kérdés

Azalia minipillt szedek 2019 szeptembere óta. Kezdettől fogva folyamatosan véreztem áprilisig. Majd volt két normális menstruációm.


Júniusban viszont két pár napig tartó gyenge barnázás volt. Egyszer teszteltem júniusban és negatív lett.


Beállhatott ennyire gyengére vagy aggódjak amíg nem normálizálódik?



2020. júl. 15. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Másféle gyógyszert szedők véleménye és tapasztalata is érdekel.


(Illetve Leiden miatt szedek minipillt)

2020. júl. 15. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Több mint egy éven át folyamatosan vérzésed volt??? Két hét múlva visszamentem volna a dokihoz...


Ha viszont úgy érted, hogy eddig normál ciklusod volt, most meg felborult akkor érdemes lenne visszamenned a nőgyógyászodhoz. Az hogy 1-2x csak barnázás volt becsúszik még nem abnormális, előfordul néha ilyen, de azt jelzi lehet készítményt kellene majd váltanod (ettől a védettséged még fennáll, de lehet túl magas a dózisa annak amit most szedsz és egy UHG sem ártana).

2020. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első értelmezésed volt helyes, bár "csak" félév volt. Folyamatos vérzés ment, orvosommal is beszéltem, ajánlotta, hogy növeljem az adagot. Az sem segített. Illetve vérzéscsillapítót is szedtem.


De áprilisban jónak tűnt, hogy beállt és őszintén szólva örültem is, hogy nincs nagy vérzés. De most már kezd kicsit zavarni.


Szerintem ennél nem sok alacsonyabb hormontartalmú van. Max. a hüvelyen belüli opciók, amiket egyenlőre hanyagolni szeretnék és csak a tablettával megbékülni.


Köszönöm a választ!

2020. júl. 15. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Hu szegeny, ez nem hangzik tul jol. 😞

(Orulok, hogy felelosen inkabb minipillt szedsz, nehogy trombozis legyen belole. )


Igazabol szerintem ennyi ido utan valami rendszeressegnek kellett volna tortennie.

En kombinaltat szedek es nekem a 2.honaptol kezdve minden rendszeres - persze nem vagyunk egyformak, ahogy a bogyo se.


Keress egy masik nodokit, vagy olvasgass minipilles forumokon, szerintem nem jo, ha ennyire megkavart a bogyo.

2020. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!