Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tapasz véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tapasz vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Alakulóban van egy komoly párkapcsolat az életemben, viszont különböző okok miatt csak havonta vagy kéthavonta tudnánk találkozni. Ebből kifolyólag fogamzásgátlás kapcsán pedig olyan megoldást keresnénk, amivel kivitelezhető ez a rendszertelen helyzet. Több ismerősömtől hallottam, hogy a fogamzásgátló tapasz kevesebb mellékhatással bír mint a tabletta, kevesebb az esélye a trombózis kialakulásának, és valamilyen szinten kevésbé terheli a szervezetet és a májat. Az óvszer nem jöhet szóba nálam, tablettát pedig nem szívesen szednék, ha a tapasz előnyösebb. Kérem, akinek van tapasztalata a tapasszal kapcsolatban, ossza meg velem itt, vagy privát üzenetben. Köszönöm!

2020. júl. 21. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem implant volt, a behelyezés kellemetlen de utána 3 évig működik.


Tapaszról eddig én nem hallottam.

2020. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!