Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szexkapcsolatban vedekezes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban vedekezes megszakitassal vagy pharmatexxel biztonsagosabb? Vagy valami egyeb alternativ megoldas?

Figyelt kérdés

A gumit nem szeretjuk fogamzasgatlot nem szedhetek!

Tudom hogy egyik se 100% de azert szeretnenk meguszni a babat.



2020. júl. 26. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég bátrak vagytok... Nézz utána más védekezési módszernek ha nem akarsz abortuszra járkálni.
2020. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás nem védekezés. A pharmatex meg tök bizonytalan.

Létezik amúgy spirál, pesszárium is. Meg nőgyógyász, aki mindent és bármit is ki tud találni alternatívának.

2020. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
A megszakításos egy nettó hazárdjáték nem védekezés. Ha már mindenáron kamikázét akartok játszani akkor legalább kombináljatok minél több módszert megszakítás + Pharmatex + naptár módszer. Ettől még magas marad a nem kívánt terhesség kockázata. Bár szerintem az óvszerrel járnátok a legjobban, pláne egy szexkapcsolatban.
2020. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pesszárium + pharmatex + megszakítás. Külön nem biztonságosak, de együtt védenek annyira, mint az óvszer.
2020. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eddig belémélvezett ennél bármi biztonságosabb vettem pharmatexet holnap kiprobaljuk megszakitassal egyutt a pesszariumnak meg utana jarok

Az amugy nem zavaro szex kozbe h ott van bent?

2020. júl. 28. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem zavaróbb, mint később egy magzat. Valamit valamiért.


De csak magamat tudom ismételni. Egy nőgyógyász minden létező fogalmazásgátlási módszert ismer. Beszélj eggyel.

2020. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huh, bátrak vagytok. Én 4 éve járok össze egy pasival, de még most is gumival védekezünk, s ez így is marad.
2020. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!