Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszert bárkinek kiadják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszert bárkinek kiadják boltban igaz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy még egy 10 évesnek is.Csak azért kérdezem, mert az egyik válasznál olvastam hogy azt írta a válaszoló hogy:"ha elmúltál már 14 akkor kiadják".De eddig úgy tudtam, hogy az nincs korhoz kötve ki vehet, ez nem cigi vagy ilyesmi.
2010. aug. 3. 20:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
húh most olvasom van akinek nem adták ki 18 alatt a Tescoban.akkor még egy kérdés: A Tescoban tényleg nem adják ki 18 év alatt?
2010. aug. 3. 20:15
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
nem, a teszkóban 55 év a korhatár erre a termékre
2010. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
korod?
2010. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
14 csak furcsállom, mert kisebb boltban már vettem(de nem használatra csak kíváncsiságból) és ott rá se kérdeztek a koromra.
2010. aug. 3. 20:19
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudtommal mindenkinek kiadják. Mindenkinek joga van a védekezéshez kortól nemtől függetlenül. Olyat nem tehet meg hogy nem adja ki. Ha a gyerek lesz, akkor az ő felelőssége, ugyanis nem engedte hogy védekezz. Jó ez tudom igy furcsán hangzik hogy az ő felelőssége de szerintem valamilyen szinten igazam van ebben kapcsolatban =)
2010. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mer valószínűleg úgy nézel ki mint egy 20 éves.Didkók,fenék...meg egyebek.
2010. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Max 16-nak nézek ki de csak sminkben de sminkelni meg nem szoktam.Csak azért kérdeztem, mert pénteken megyek venni a Tescóba(megint kíváncsiságból nem használatra:)) és nem akarom, hogy megállítsanak a pénztárnál.De ha az eladó nem akarja kiadni akkor megmondom neki, hogy akkor fizesse ki az abortuszt.Szerintem erre tuti kiadná.
2010. aug. 3. 20:25
 8/18 anonim ***** válasza:
nincs korhoz kötve...a TESCO-ba meg általában hülye pénztárosok dolgoznak(erre fele legalábbis) és ha belém kötnének tuti elkezdenék hisztizni,mert erre nincs szabály mint a dohányra,alkoholra...mondjuk hozzá teszem én dmben szoktam venni
2010. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát igen. Mondjuk szerencsére nekem sosem kellett vennem párom mindig vett. Meg már tablettát szedek. De mondom kötelessége kiadni
2010. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Amikor felfedeztük ezeket a dolgokat, hogy gumi, nők, szex meg ilyesmi akkor haverommal eladtunk kvadrágán egy csomo kis környékbeli kissrácnak kotont azzal a címmel, hogy ezt a lufit ledobhatod a negyedikről, nem durran ki. Dobálták is szorgalmasan, ebből lett a bukta:D

A kérdésedre válaszolva szerintem mindenkinek kiadják, hiszen az a célja, hogy védekezz, ezt már általános óta próbálják az emberbe nevelni, és ők is tudják (már a törvényalkotók), hogy attól még, hogy a boltban nem kapsz gumit ha akarsz (és tudsz) szexelsz.

A tesco pedig egy külön szám.Az eladók is bal.faszok, és lehet, hogy néhány alulképzett buta városi panelpar@szt nem tudja amit meg kéne tanulni, mint eladónak. Én egyszer elkértem a tescoba a panaszkönyvet, mert minden előzetes nélkül ki kelett üríteni a táskánkat a pénztárosnak. Hogy miért kértem el a panaszkönyvet?EZÉRT:

-NEM vagyok köteles se neki, se a biztonsági őrnek kiüríteni a táskám, és nem is turkálhat benne (persze kiürítettem mert hiányzott a fenének, hogy rendőrt hívjanak.)

-Nem viselkedtünk ugy hogy ezt megérdemelnénk, és csak azért mert nem voltunk neki szimpatikusak nem lehet leégetni másokat.

-Az a pénztárosnő, aki ezt kérte nem is végezte megfelelően a munkáját, amilyen lassu volt megért volna egy külön fejezetet a panaszkönyvbe. Pont ezért nem kéne még ilyennel az időt huznia.

A nevét is beleírtam (láttam a kitűzőn), remélem kirúgták. De ez már egy másik történet:D

18/f

2010. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!