Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a bajom? Én 1x mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom? Én 1x mar irtam ide, de azota semmi jó nem törtent

Figyelt kérdés
Ugy kezdeném,hogy junius vegen voltam egyutt a baratommal,aki nem élvezett belém,de en még is vettem be,esemeny utanit,mert nem nagyon biztam abban amit ö mond,a tabit ö vette nekem,mivel ö par evvel idossebb nallam,(500 mg)volt a tabi,aztan a szokasos 5napos verzes,de egesz juliusban nem jott meg,pedig jul 23 kellett volna,es még most sem nincs semmi.Nem jott meg,es ez idegesit,föleg azert,mert a hasam neha iszonyatossan fáj,a veséim is,a bugyimon neha feher foltok vannak:( Csinaltam mar terhesegi tesztett,negativ lett,a nö dokinal is voltam,de nem dolgozik,csak jövö heten..Csak ratok szamithatok.
2010. aug. 4. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elősz9r is.. azóta volt szex védekezés nélkül? ha nem, akkor ne aggódj, majd megjön..
2010. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Az esemény utáni egy elég kemény hormonbombát dob a szervezetedre. Nem csoda, ha ennyire megzavarodott. Többet ilyet, feleslegesen inkább ne csináljatok. Inkább irass fel magadnak sima fogamzásgátlót, mert az esemény utánit csak negyed vagy félévenként szabad bevetni és akkor is csak akkor, ha indokolt.


Ha idősebb a srác, akkor nem árt rá hallgatni. Ha már lefekszel vele, akkor ennyi bizalom lehetne kettőtök között.

2010. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

utolsó, h érted, h kellene hallgatni a pasira?? az még nem fogamzásgátlás..


- ne aggódj drágám, nem leszel terhes..

- jó..


:DD

2010. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10:03: Nem így értettem. :D A lényeg az, hogy hogyha a kölcsönös bizalom nincs meg, akkor nem tudom, hogy hogy is keveredtek az ágyig.
2010. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
jaa, értem.. :) a lényeg, h irjon már a kérdező, h védekeztek-e azóta, vagy nem..
2010. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem jó most neked az a nőgyógyász aki épp rendel?
2010. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletta lórugásnyi hormont tartalmaz

Felboríthatja rendesen a hormonháztartásod

2010. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azert mert egy nögyogyasz sem dolgozik...

nem nem voltam...

2010. aug. 4. 11:34
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak még az zavar nagyon,hogy lassan 2hete késik:S
2010. aug. 4. 17:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért zavar?
2010. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!