Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire borul fel a ciklusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire borul fel a ciklusom és a fogamzásgátló hatás, ha életembe most először elfelejtettem bevenni egy tablettát az utolsó héten?

Figyelt kérdés
A 18. Napon nem vettem be mert előtte való nap nem elég fáradt voltam, nem emlékeztem hogy bevettem s emiatt 2x vettem be. Ez csütörtökön történt. Pénteken nem vettem be, mert csak a hűlt helye volt, szombaton folytattam, a 21. Napig majd megtartom a 7 nap szünetet. Ez a 3.nap, holnap kéne megjonnie s kérdésem hogy ugyanúgy fog e megjonni ahogy eddig, valamint hogy ha 7 nap után a szokásos módon kezdem a 2. Levelet, onnantól ugyanúgy visszaall a fogamzásgátló hatás? Utána olvastam csak, későn hogy rögtön kellett volna 7nap szünetet tartani, vagy folytatni a következő levéllel, de nem így tettem..
2020. aug. 13. 19:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni, hogy jangeet szedek (minden tablettaba egyforma arányban vannak a hormonok) és kB 4 éve szedem.
2020. aug. 13. 19:31
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire se borítja fel, nyugi. Folytasd, és védve vagy. A szünet nem is kötelező, és éppen azt bizonyítja, hogy a védelem még hét napig is fennáll, hatóanyag szedése nélkül is.
2020. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!