Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak tapasztalatotok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak tapasztalatotok a pharmatex hüvelykrémről?

Figyelt kérdés
Mennyire biztonsagos?
2020. aug. 17. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
nemfinom
2020. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutatás szerint az éves terhességi arány eléri a 10 százalékot. Anno én is használtam, de most már nem bíznék benne.
2020. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Krémről sajnos nem tudok nyilatkozni.

Mi HÜVELYKÚPOT használtunk. Egy évig használtuk. Míg alkalmaztuk nem lettem terhes. Nagyon pontosan be kell tartani a használati utasítást!

1,

Behatolás előtt 10 perccel kell felhelyezni. Ennyi idő kell neki míg elolvad. Páromat kertem meg hogy tolja fel nekem, hosszabb az ujja.

Addig mehet az előjáték, orál. Mert tényleg nem valami finom.


2,

Szex után megtörölheted magad papírral, ki is nyomhatod amit tudsz, de ne nyúlj a hüvelybe.


3,

Zuhanyzásnál nem használhatsz sem szappant, sem semmit odalent! Csak sima vizet. A csiklót megmoshatod, a hüvelybe nem nyúlhatsz. (Én tettem be egy tisztasági betétet zuhanyzás után.)


4,

Nem emlékszem pontosan mennyi idő után volt szabad tisztálkodó szerrel fürdeni.

2020. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!