Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes bevennie esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bevennie esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés

A barátnőm 17 én 20 vagyok. Lefeküdtünk ma, és mikor kihúztam, akkor élveztem el.

Levétel után ellenőriztem a gumit és apró pöttyök voltak az ondótartályon. Elkezdtem nyomkodni és nyomásra szivárgott az ondó.

A barátnőmnek holnap kellene megjönnie a menstruációjának.


Mit tegyünk? Érdemes esemény utánit bevennie? 17 éves.



2020. aug. 21. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2020. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Mennyire jellemző, hogy késik a menstruációja? És ha jellemző, mennyit szokott késni? Észlel-e magán bizonyos tüneteket, amik jellegzetesen a menstruációja közeledtét jelzik?

Ezeket a kérdéseket érdemes megfontolni. Mert ha nem szokott neki késni, akkor nagy valószínűséggel már bőven túl van az ovulációján, úgyhogy teljesen felesleges megterhelni a tablettával a testét.

Ha előfordult már, esetleg többször is, vagy akár rendszeresen, hogy sokat késik neki (9-14 napra gondolok), akkor más a helyzet, mert akkor nem tudjuk, hogy esetleg nem pont most ovulál-e.

Ajánlom továbbá ezt a videót. De tényleg. Lehet kicsit biológia órára emlékezet, de tényleg hasznos.

https://www.youtube.com/watch?v=WDm3cBxwB2Q

2020. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szivárgott, akkor mindenképp. Ügyelet, gyógyszertár
2020. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves második! Hogy érted hogy feleslefes terhelni a testet tablettával? Már késő? Vagy pont fordítva.
2020. aug. 21. 19:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Szokott neki késni de nem sokat.
2020. aug. 21. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig mindenhol azt olvasni, hogy ha hiba csúszott a védekezésbe, akkor mindenképpen szakad a gumi... hát most (is) kiderült, hogy ez nem feltétlen van így. Sajnálom, mert nem a ti hibátokból történt. :/ Fiatalok vagytok még, én bevenném az esemény utánit.
2020. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha nem élveztél el a barátnődben, akkor minek az esemény utáni???
2020. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert az előváladéktól is lehet terhes.
2020. aug. 22. 01:38
 9/9 anonim ***** válasza:
És mégis mennyi előváladékod van? Ha csak pár csepp, az lehet, hogy át se szivárgott.
2020. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!