Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette fogamzásgátlót szedek. A tájékoztatóban az áll, hogy elvileg már a menstruációm végén védelmet nyújt ha az első napon elkezdem szedni.9 tablettát szedtem be mikor a barátommal együtt voltunk. Akkor már véd a gyógyszer igaz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

"A tájékoztatóban az áll, hogy elvileg már a menstruációm végén védelmet nyújt ha az első napon elkezdem szedni."


Van még kérdésed?

2010. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első levél végigszedése után hat a gyógyszer. Addig veszélyes más védekezés nélkül szeretkezni.


Csinálj gyorstesztet.

2010. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy védelmet nyujt,de az orvos,mindig azt mondja,hogy az elsö honapban nem nyujt védelmet,és védekezni kell máshogyan is!!!!!!!!!!!
2010. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is Lindynette-t szedek, és nekem az orvosom azt mondta, hogy már az első szemtől véd. Ha a mensturáció első napján kezdem el szedni.
2010. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
(utolsó válaszoló)Akkor te nem izgulnál a helyemben?bár azt hozzá teszem h a barátom nem ment el bennem bár tudom h igy is megvan az esély ...csak h igy is azért vmilyen szinten csökken nem?köszi:)
2010. aug. 6. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs,magamból indulok ki: Nagyon termékenyek vagyunk (ha nem védekezünkk,azonnal sikerül összehozni egy babót), így bizton állítom,igen,védelmet nyújt. Nemrég volt 1 spontánom,és a 4.napon kezdtem el szedni,és eddig babamentes vagyok.

És lehet hogy van esély gyógyszer nélkül teherbe esni még ha a pasi időben ki is veszi,de nekünk ez is jól bevált,amikor nem szedtem fél évig f.gátlót.

2010. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ha ennyire parázol, mi a fenéért nem vártad ki az egy hónapot?

Nem értem, hogy az emberek miért mindig csak utólag képesek gondolkodni.

Vszínűleg nem írtak baromságot a tájékoztatóba, de ha ennyire parás vagy, nem kellett volna kockáztatni és kész.

Most már csak rágjad a körmöd, mást nem tehetsz.

2010. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LoveGame válasza:

Én is ilyet szedek. A fogamzásgátló mellett teljesen nyugodtan élhetsz szexuális életet a barátoddal.


Puszi

2010. aug. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16:21-es vagyok :)

Én nem izgulnék, bár én a menstruációm 2. napján vettem be, így kellett másféle védekezés egy ideig, de ha a menstruációd első napján vetted be, ráadásul a barátod nem ment el benned, akkor nem lesz semmi gond :)

2010. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!