Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett maradtam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett maradtam?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtöktől- szombatig ment a hasam (gyógyszerszünetben). Az új levélből az első gyógyszert péntek este 10-kor vettem be. Másnap reggel hatkor ment a hasam. A gyógyszer így 8 órát volt bennem. Ezután már nem volt hasmenésem a többi napon.


8 óra alatt felszívódott a gyógyszer ugye?



2020. szept. 17. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Gyógyszer...
2020. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miféle gyógyszer?
2020. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló tabletta.
2020. szept. 17. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Felszívódott. Négy óra biztonsággal elég hozzá. Az a hasmenés számít aggasztónak, amikor a széklet hígan folyós. A laza nem!
2020. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ez aggasztónak számít, de akkor bőven sok idő telt el..?
2020. szept. 17. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, kimondhatjuk, hogy a 8 óra bőven több (jó közelítéssel kétszer annyi), mint a biztonságos felszívódáshoz szükséges 4 óra. Ha a minden levélhez hozzácsomagolt tájékoztatót elolvasod, ugyanezt írja. :o
2020. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Lindynette tájékoztatóján semmilyen információ nem utal a felszívódásra.
2020. szept. 17. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ellenőriztem, igazad van.
2020. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!