Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel szeretkeztünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szeretkeztünk, viszont az óvszer elszakadt, amikor kihúztam. Kezdjünk el aggódni a megtermékenyítés miatt? Vagy ez csekély mennyiség hozzá? Van valamiféle fogamzásgátló, hogy tuti ne legyen semmi baj?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Csekély mennyiségből is lehet jelentős mennyiségű baba.

Van esemény utáni tabletta.

Hány évesek vagytok, hogy még ezt sem tudjátok?

Toszni könnyű, gondolkodni nehezebb...

2020. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen balesetekre az esemény utáni tabletta a megoldás, nőgyógyászhoz kell fordulni és kiírhatja, sokat nem tudtok várni a dologgal viszont, és fel kell készülni rá hogy felborítja a hormonháztartást. Csak ügyesen!
2020. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem számítottunk rá, hogy el fog szakadni. Viszont ha nincs alkalom orvost felkeresni, akkor szívtuk az esetet és csak reménykedni lehet?
2020. okt. 1. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik esemény utáni fogamzásgátló, de vényköteles, csak nőgyógyász tudja felírni, avagy ún. sürgősségi fogamzásgátló centrumok (minden megyében van, az elérhetőségüket kis guglizás után megtalálod). Ha alkalmazni szeretnétek akkor viszont fontos az időtényező - minél hamarabb! (az idő nagy mértékben csökkenti az esemény utáni készítmények hatásosságát)

A kérdés az, hogy történt-e ejakuláció vagy sem? Magyarán - kevésbé tudományosan megfogalmazva - beleélveztél a gumiba és az után szakadt szét vagy még előtte, menet közben? Ha előbbi akkor spuri tabiért, ha utóbbi akkor elég kicsi az esély, nem feltétlenül indokolt

Tipp: Pharmatex v. hüvelyzselé vésztartalékként otthon, ilyen baleseteknél (amikor még nem a "cuccos" landol a p.nciban) nagyon hasznos tud lenni.

2020. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még jóval az elélvezés előtt történt. Menet közben húztam ki és ha minden igaz akkor szakadt el. Másik gumit vettem fel és egy 10 percre rá mentem el, de arra az időre ismét kihúztam a csajból.
2020. okt. 1. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak ügyeletes nőgyógyászatok, bár nem tudom hogy merrefelé laktok.
2020. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol van sürgősségi nőgyógyászat.

Olyan nincs,hogy nincs alkalom nőgyógyászt felkeresni.


De ha jól értelmezem amit írtál nem a szakadt gumiba élveztél hanem egy újba.

Akkor mitől lenne terhes?

2020. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hátha az előváladék bekerült, amikor elszakadt a gumi. Emiatt parázunk, mert na. De ezesetben, ha ez túl csekély mennyiség, nem kell pattogni ezen?
2020. okt. 1. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell.

Nagyon kevés az esélye így.:)

2020. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2020. okt. 1. 16:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!