Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes-? Segìt-e mèg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes-? Segìt-e mèg egy tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Reggel bevett a csaj egy esemèny utàni(sürgössègi fogamzàsgàtló)tablettàt,de dèlben szexeltünk(tehàt a tabletta bevètele utàn pàr óràval és bele is èlveztem, akkor ez a tabletta megvèdi a terhessègtől? Ha nem, akkor vegyen be mèg egyet?



#tabletta #esemény utáni tabletta #Sürgösségi tabletta szex előtt
2020. okt. 24. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se vegyen be még egyet.

Az eseményutániban egy lórúgásnyi hormon van.Alapból honnan van neki több?Tudtommal csak 1et szoktak felírni ilyen esetben.

De miért szex előtt vette be amikor benne a nevében,hogy esemény utáni?

Nem szabad fogamzásgátlónak használni az eseményutánit.

De egyébként nem valószínű,hogy terhes lett.

2020. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felelős ember vagy pontosabban "felelős" gyerek
2020. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő mondta, hogy nyugodtan élvezzek bele, mert a reggel bevett egy sürgösségi tablettàt, fel akartam venni az óvszert,mert volt nálam,de nem akarta, mert nem szereti. Tudom, òriàsi baromsàgot csinàltam, nem akarok tőle gyereket, nem is vagyok vele kapcsolatban,nem is tetszik, csak nagyon hülye voltam. Bár èlvezés előtt kihúzhattam volna, minek hallgatok hülye libàkra. Legszivesebben jól megvernèm magam.
2020. okt. 24. 10:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Tanuló pénz
2020. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja ma reggel is bevett egyet.
2020. okt. 24. 10:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább felejtsd el ezt a felelőtlen és buta lányt.
2020. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó, hogy elfelejtem, hiszen nem is tetszik,nem is èrdekelt, csak hülye voltam s lefeküdtem vele, ennyi. Soha többet làtni se akarom. Nem a baràtnőmről van szó,hanem egy idiótàról akit èn, egy màsik idióta megd.gott s beleèlvezett. Ennyi
2020. okt. 24. 10:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon idióta a csaj, sajnállak... Eseményutánit nem is szabad túl sűrűn szedni, egy évben párszor csak ha muszáj. Magát teszi tönkre vele a csaj... De amilyen hülye, lehet csak cukorkát vesz be... Nehogy többet megdugd gumi nélkül.
2020. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sehogy! Soha többet az èletbe se megyek a közelèbe, max azèrt, hogy inkàbb fizessek, hogy elvetesse azt a szegèny magzatot! De hülye tudok lenni,ha "kanos" vagyok b.sszameg. Nagyon bànom amit csinàltam. S mèg bele is èlveztem èn hülye!! Ha màr tènyleg bevett mègegyet remèlem semmi esèly, hogy terhes maradjon.
2020. okt. 24. 11:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyanús ez a történet. Az esemény utánit nőgyógyász írja fel receptre, egyszerre egy darabot. Fél éven belül nem szabad egynél többet bevenni, ezért nem is írnak fel többet. Ráadásul egy szem 6-7 ezer forint, tehát nem arra való, hogy az ember naponta kapkodja be. A felírásnál a nőgyógyász is elmondja, hogy nem szabad többet bevenni. Tehát vagy kijátszotta valahogy a rendszert a lány, amit kétlek, vagy hazudott neked. Ebben az esetben viszont nem védett a terhesség ellen.


Egyébként ha aznap reggel bevette, amikor az aktus történt, akkor nem lehet terhes. Másnap viszont hiába vett volna be mégegyet, mert egy cikluson belül az újabb szem már teljesen hatástalan.


A későbbiekben viszont jegyezd meg, hogy az esemény utáni csak az esetek kb. 85%-ában hatásos, tehát nem elég biztonságos ahhoz, hogy erre hagyatkozz.

2020. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!