Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok vagy mi lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fogamzásgátlót szedek lassan 1 éve.. minden rendben, teljes védelmet nyújt remélem. A hetekben beteg voltam, tüszős mandulagyulladásom volt, antibiotikumot szedtem rá.. valamit nagyon bekavarhatott mert mellette több mint 2 hetig folyamatosan véreztem, Persze, nem erősen, pecsételve. Múlt pénteken kellett megjönnie a menzeszemnek, mivel kedden (11.3án) megkezdődött a 7 nap pihi gyógyszer nélkül. Pénteken felis erősödött a vérzés, minden a szokásos dolgok szerint ment.. a párommal szombaton szeretkeztünk és belém élvezett.

(A nőgyógyászom nyugtatgatott, hogy a gyógyszernek ilyenkor is védenie kell stb és ha abba is hagynam 1, 2 hónapba telne, mire teherbe tudnék esni...) Vasárnap és ma is, már egy csepp vér sem jön belőlem és kegyetlenül görcsöl a hasam megállás nélkül... mi lehet a probléma? Még mindig antibiotikumot szedek, mert azóta megint begyulladt a mandulám? most az miatt nem verzek vagy ha teherbe is estem, azonnal elmúlt a vérzés? elnézést a furcsa kérdésért, még várok az orvossal... 26/L



2020. nov. 9. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszt nem ártana. Van antibiotikum, ami kiütheti a bogyót és van akinek ennyi is elég és van aki a lerakás után egy évvel se esik teherbe. Más minden szervezet, a teszt mind biztosat, de ne aggódj, nagyon pici az esély a terhességre.
2020. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is amondó vagyok, hogy tesztelj amint lehet (szeretkezés után a 14. napon mutatja ki először a teszt), mert a legtöbb antibiotikum tényleg kiüti a fogamzáságátló hatását.
2020. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha végig rendesen szedted a tablettát, nem hánytál, nem volt súlyos hasmenésed, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. Én a helyedben vennék egy terhességi tesztet, hogy megnyugodj.
2020. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!