Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszert nedves péniszre is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert nedves péniszre is fel lehet húzni, vagy csak szárazon?

Figyelt kérdés
Olvastam pár napja egy ilyet, hogy nedves péniszről könyen lecsúszhat, viszont azóta számos oldalt megnéztem, és sehol nem találtam erre utalást.

2020. nov. 18. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Csupa nyálas farkamra tettem már fel óvszert. Nem lett baleset belőle meg simán felment
2020. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha kicsi, egyébként gond nélkül lehet.
2020. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mitnemondjak? ***** válasza:
100%
Ha mereven áll a cerka és megfelelő méretű az óvszerválasztás, akkor nem csúszhat le akármilyen nyálas. ha száraz lenne belülről a gumi és a farok is, akkor elég kellemetlen érzéssel szexelne a srác... előbb elszakad a gumi minthogy lecsússzon, kivétel ha összeesik a flenkó, nem szabad hagyni hogy lankadjon.. :D (mindenesetre én minden elélvezés előtt megbizonyosodok róla, hogy nem görgött e vissza a gumi a farkmamról és annyi, persze az a biztos) :)
2020. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!