Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap megyek először nőgyógyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luna113 kérdése:

Holnap megyek először nőgyógyászhoz mien a menete és ha fogamzásgátlót szeretnék akkor mindenféleképpen elkuldenek vérvételre?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem küld el minden nőgyógyász, de a saját érdekedben érdemes elmenni
2020. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Menj el vérvételre. Barátnőm tavaly EMIATT halt meg. Nem küldte el az orvos és belehalt egyik pillanatról a másikra, szó szerint. Bár őt is elküldték volna! Vicc egy apró tűszúrás. Ez nem játék!
2020. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Eloszor gondold at, hogy megeri-e neked.

2. Egy altalanos verkep/vizeletre menj el. (Fontos hogy rendben legyen a vesed, majad stb.)

3. Ha volt a csaladban kozeli rokon trombozisos, vagy csak szimplan biztos akarsz lenni a dolgodban, menj el tromobozispanel vizsgalatra, kb. 12 ezer, de ha barmi kiderul, hogy fokozott genetikai hajlamod van trombozisra, el se kezdd, mert a 3-as valaszolo baratnoje (szegenykem, nyugodjon bekeben🥺) feltehetoleg trombozist, majd tudoemboliat kaphatott, lehet hajlamos volt.

4. En minden evben jarok eves szuresre nodokihoz, es minden evben nezetem a verem, hogy minden rendben van-e.

5. Ne dohanyozz, mozogj, es elj kicsit jobb eletmodot, ha befogadja a tested, es az elobbiek is mind okek nem lesz gond.

Ha igen, es 3 honapon tul vagy mar a szedessel, akkor vagy bogyo valtas vagy abbahagyas.


3felekeppen hat a bogyo:

1. Nem lesz peteeresed.

2. Elvekonyodik a mehnyalkahartyad (ha meg is termekenyulne egy petesejt, nem tud megtapadni.)

3. Megvastagodik valami valadek surusege, ami a spermiumok mozgasat neheziti es nem igen tudnak eljutni a petesthez (ami valszeg be sincs erve).


Nem szabad kihagyni egy szemet se, kiveve a szunetben, amikor a bogyo abbahagyasa miatt “megjon” a megvonasos verzesed, ami igazabol a hormon hirtelen leesese miatt jon, es ezzel probaljak fenntsrtani a test ritmusat.

Ha rendesen szeded, nem hanyod/fosod ki, akkor 99% biztos.

Ha alkalmi partnereid lennenek huzz gumit, mert csak az ved a nemi bajok ellen.


Kellemes szorakozast!😁

Ha barmi kerdesed lenne, irj, en 3 eve szedek bogyot.

22/L

2020. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha normális orvosról van szó elküld vérvételre, jobban jársz hidd el te is úgy. Ha volt trombózisos a családodban akkor az sem biztos amúgy hogy szedhedsz és dohányozni sem lenne tanácsos melette (bár ezzel sokan nem törődnek)


A gyógyszert meg majd a kövi mensid első napján tudod majd csak elkezdeni valószínűleg

2020. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én nődokim azt tanácsolta, hogy nem az első, hanem az 5. napon kell elkezdeni és akkor kisebb eséllyel lesz pecsételő vérzés az első 1-2 hónapban.

Én nagyon sokáig nem is tudtam, hogy kellene vérvétel a gyógyszer felírása előtt, eddig egyik nőgyógyász se küldött el (se magán se állami), csak megkérdezte, volt-e betegség a családban. Az is hozzá tartozik, hogy mellvizsgálatot soha egyik se csinált és amikor egyszer kifejezetten kértem, mert csomót éreztem, akkor nagyon meglepődött rajta és szinte zavarba jött, de megcsinálta.

Szóval az a tapasztalat, hogy úgy kell odamenni, hogy tudod, hogy mit szeretnél és akkor megcsinálják.

Nem szabad könnyelműsködni, ha az egészségedről van szó, inkább ma egy tűszúrás, mint 1 év múlva temetés...

A vizsgálat kellemetlen, de kibírható. Ne felejtsd el évente legalább egyszer megvizsgáltatni magad (panasz esetén azonnal)!

2020. dec. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!