Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meg fog jönni? 1 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog jönni? 1 hónapja kezdtem el a fogamzásgátlót szedni, eddig sosem szedtem, és most vagyok a 7 napos szünetben, amit tartani kell. A párom nem élvezett belém egyszer sem, de persze már nem használunk gumit.

Figyelt kérdés

Most kell, hogy megjöjjön a menstruációm, mármint ebben a 7 napos szünetben?

És mi van, ha nem jön meg, és a 8.napon elkezdem újra szedni a gyógyszert, akkor is megjöhet? Ez hogy működik?kérlek segítsetek, még sosem szedtem azelőtt fogamzásgátlót. 😮

20/L



2020. dec. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg meg fog jönni a szünet valamelyik napján.

Ha nem akkor se parázz, az első 3 hónapban gyakorlatilag bármilyen mellékhatás “normális” bizonyos keretek között.

2020. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes akkor meg fog jönni. Kell egy kis idő amíg a tabira "beállsz" ahogy az #1-es is írta. Az hogy terhes vagy-e vagy sem meg nem tudjuk így a távolból. Ugyebár megszakítással "védekeztetek" ami az egyik legkockázatosabb, a tabi nem véd az első naptól kezdve. Bocs, de felelőtlenek voltatok. Az első hónapban még kiegészítő védekezés kellett volna. Kiegészítő védekezés = gumi, s nem megszakítás.
2020. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es: hülyeséget írsz.

A fogamzásgátló ha a ciklus első napján van bevéve akkor azonnal véd. Ha a ciklus 2-5. Napján akkor egy hétig kell kiegészítő védekezés.


Nagyon elterjedt tévhit hogy első hónapba muszáj kiegészítő védekezés.

2020. dec. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tablettát a menstruációm első napján kezdtem el szedni. Másfél - két hétig volt még gumi, utána már nem. Nem élvezett belém így sem. (A hasamra élvezett) ezek alapján kérdezem, hogy lehet baj?
2020. dec. 6. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!