Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló 3 napja kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló 3 napja kezdtem a 7 napos szünetet vele és ma este vagy holnap reggel elkezdhetném a következő levéllel?

Figyelt kérdés
Most fájdogál már kicsit a hasam, viszont holnapra jött egy váratlan dolog és elég kelemetlenséget okozna ha megjönne. Baj lenne ha még ma a 3 napon vagy holnap reggel elkezdeném a következő levelet vagy nem lenne semmi gond?

2020. dec. 16. 21:34
 1/1 anonim válasza:

Ha meg akarja változtatni a havi vérzés kezdetének napját

Ha az útmutatásokat pontosan betartva szedte a készítményt, négyhetenként, minden hónapban nagyjából ugyanazon a napon jelentkezik a havi vérzés. Ha más napra szeretné áthelyezni a menstruáció kezdetének napját, kurtítsa meg (sohase hosszabbítsa) a következő gyógyszerszünetet.

Tegyük fel, hogy általában pénteken kezdődik a havi vérzés, Ön azonban azt szeretné, ha inkább kedden (vagyis 3 nappal korábban jelentkezne). Ennek érdekében kezdje 3 nappal korábban a következő csomag gyógyszereinek szedését. Ha túlságosan rövid (3 nap, vagy rövidebb) a gyógyszerszünet, annak ideje alatt nem lép fel megvonásos vérzés, ugyanakkor a következő csomag alkalmazásának ideje alatt áttöréses, ill. pecsételő vérzés jelentkezhet.



Ez egy fogamzásgátló betegtájékoztatójából való. Tehát nyugodtan elkezdheted. Mondjuk itt az a példa hogy más napra akarod tenni a megvonásos verzes kezdetenek napjat. De szerintem a te esetedben is okés lehet. Velem is már volt ilyen és semmi nem történt, nem jött meg csak a második csomag után. :)

2020. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!