Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogom kezdeni szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogom kezdeni szedni a fogamzasgatlot (jangee) az orvos azt mondta 1 honapig vedekeznunk kell mellette de ahogy olvasom 5 nap utan elvileg vedve vagyok! Most akkor szerintetek? Es tudhatom valahonnan hogy vedve vagyok mar? Valami jel?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs jele annak, hogy védve vagy. De ha nem hányod ki, nincs hasmenésed valóban védve leszel az első 5 nap után.
2020. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a jele, hogy beléd élvez és nem leszel terhes. Elvileg 5 nap után véd, de ha biztosra akarsz menni, akkor az első levél alatt még gumizzatok.
2020. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem igazából, nekem is 1 hónapot mondott az orvos. Tájékoztató szerint ha a menstruáció első napján szedem be akkor már az első naptól véd.
2020. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem kell készpénznek venni, ami benne van. A szervezetnek hozza kell szoknia, azért javasolják az egy levelet. Hány olyat olvasni, hogy szedte a tabit de becsúszott a gyerek. Most egy hónap szerintem már nem oszt. De ez csak az én véleményem.
2020. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!