Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek egy éve, de nem engedem hogy elmenjen bennem. Így tuti hogy nem lehet nem kívánt terhesség?

Figyelt kérdés

Egy éve szedem a tabit,görcsökre írtál fel, de ugyanolyan hatású mint a többi fogamzásgátló. Ebben a hónapban kezdtem el szexelni a barátommal (szűz voltam eddig) eleinte gumival. Most kipróbáltuk nélküle, de nem engedtem hogy bennem menjen el, kihúzta és 5-6mpre ment el utána.

Tudom, hogy tabival még belém is élvezhetne, de ugye így biztos nem lehet semmi baj?

A gyógyszert órára szedem, tűpontosan, mellette allergia gyógyszert szedek, amiben a gyógyszerész szerint nincs olyan hatóanyag ami csökkentené a hatását (ennek is utánakérdeztem) Nincs hasmenésem stb-m, ezerszer elolvastam a betegtájékoztatót.

De mégis megvan bennem a félelem, hogy védeni kell a gyógyszernek de mivan ha nem véd?

így hogy nem bennem megy el, nem lehet baj ugye? főleg ha rendesen szedem

annyi sztorit hallani hogy gyógyszer mellett lettek terhesek...ugye én eddig nem szexeltem, fogalmam sincs hogy a továbbiakban minden rendben lesz e


18/L



2020. dec. 27. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ennél már az a biztosabb, ha nem is szexelsz.
2020. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem teszi beléd, tuti nem leszel terhes. Ez a biztos.
2020. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
jó hulye vagy teis. tabival elmehet benned
2020. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tesho ***** válasza:
77%

Ha tényleg ennyivel előbb kiveszi, akkor nem lesz baj.

A tablettát szedve pedig ez még a biztosnál is biztosabb.

Lazulj el és élvezd! 🥳

43F

2020. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy lesz ilyen válasz hogy hülye vagyok...de most miért? Én igenis félek, meg attól is hogy nehogy beleessek pont én abba a kevés százalékba aki mégis terhes lesz. Nem kell lehülyézni a másikat mert felelősségteljes szeretnék lenni...
2020. dec. 27. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Megértem a félelmed, én is ilyen voltam az elején.

Ugyanakkor reálisan nem kell rettegj. A fogamzásgátló gyógyszer az egyik legbiztosabb módszer a terhesség elkerülésére. Pláne úgy, hogy rendesen szeded, és megnézed más gyógyszer kiüti-e.

A sok sztori, hogy mellette teherbe esik valaki... édes kevés a valóságba. Vagyis igen, valós esetek, de a fele nem rendeltetésszerűen szedte a gyógyszert.

2020. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Ennyi erovel ne szexelj, mert teherbeeshetsz, ne vezess autot mert balesetben meghalhatsz, ne menj ki a hazbol mert elkapod a koronat.

milyen emberek vannak baszki, fogadjunk meg fideszes is vagy 😂

2020. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Ennyi erővel az előváladéktól is teherbe eshetnél, nem kell hogy elmenjen benned 🤷‍♂️
2020. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 exronin ***** válasza:
75%
Milyen sok sztori, hogy tabletta mellett teherbe estek? Elmúltam 40, de soha nem hallottam egy ilyen sztorit sem. Inkább a gátlásaid feloldását kezdj gondolkozni...
2020. dec. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ha fideszes vagy akkor teherbe eshetsz tabletta mellett is, úgyhogy én megértem ezt a görcsölést.

(ez mi a pöcsöm??xdd)

2020. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!