Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor derülhet ki valami?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor derülhet ki valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Komoly dolog történt, ezért légyszives aki csak trollkodni meg szitkozódni jönne, kivételesen álljon tovább.


Dec 10-én eseményutánit kellett bevennem. Nem arról van szó, hogy nem gondoltam a védekezésre, nem felelőtlenség történt, nem is ez most a lényeg. Ez 2 nappal a menstruációm elmúlása után volt. Az escapellet bőven 72 órán belül vettem be.

Utána december 15-én vérezni kezdtem kb 2-3 napig majd elmúlt.

Normál esetben ma(29-én) kellene hogy megjöjjön a menzeszem. Csináltam olyan tesztet ami elvileg kimutatja a terhességet az elmaradó menstruáció előtt is már, csináltam egyet 23-án és egyet ma, egyértelműen negatív mindkettő.

Kicsit görcsölget a hasam és nagyon fájnak a melleim. Gondoltam ha 1 hét múlva se semmi akkor megismétlem a tesztet. Tudok ettől többet tenni? Lehet hogy túl koraiak voltak a tesztek és mégis terhes lehetek?



2020. dec. 30. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
fuu bazd hogy fogalmazzak szepen... tudod te mennyi hormon van abban a tabiban? lehet hogy honapokra felboritja a menstruacios ciklusod, es ezt meg ferfikent is tudom. miert szexelsz ha nem vagy ilyenekkel tisztaba?
2020. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Csak egyszerűen nem olvastál rendesen utána az esemény utáninak.

Hatalmas hormonmennyiség, van hogy akár fél évre is felborítja a ciklust.

2020. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Jó esetben( itt most nem arra célzok, ha nem vagy terhes, hanem a hormonfelborulásra) 15-dikéhez képest várd a következő vérzést, mert a tbl. elválasztotta a méhnyâlkahártyát és onnan számolódik a ciklus. Tehát nem az eredeti vérzés első napjától.
2020. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ezen ne aggodj. De mivel bekaptal egy hormonbombat, ido kell a szervezetednek, hogy visszalljon a rendes ciklusod. Mondhatni normalis mellekhatasokat tapasztalsz.
2020. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!