Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek PCOS-es? Vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek PCOS-es? Vagy ez teljességgel lehetetlen?

Figyelt kérdés
Mikor megjött elöször 13 évesen csak havonta 6 alkalommal menstruáltam,de 16évesenmár rendesen megvolt majdnem minden hónapban ,Szex után meg már rendszeresen megjött és most fogamzásgátlót szedek 9 hónapja.
2010. aug. 13. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
ha nem fáj semmid és nincs panaszod akkor nem értem a kérdés lényegét. amúgy ennyiből meg totál lehetetlen megállapítani h van e cisztád vagy valami más betegséged. nőgyógyász többet tudna mondani.
2010. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Csak nekem nem mond semmit, amit írsz?
2010. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
huu bazz én azt hittem h ez vmi számítógépes játékXDXDXD
2010. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező


Valahogy ku*vára nem értem, hogy mit akarsz. Jó lenne, ha tennél fel egy olyan kérdést, amire ennyi leírással tudnánk is válaszolni, mert amiket feltettél azt egy orvos se állapítja meg így.

2010. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

gondolom pasi vagy azért nem érted amit kérdez,kedves 2.

Az hogy PCO-s vagy-e orvos mondja meg de nem valószínű.

2010. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az elsőnek és az utolsónak köszönöm szépen:D
2010. aug. 13. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Vágom mi az a pco, de mindegy----------------------------------


______________________________________________________________________________________________________________________________________

2010. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak menstruáci zavar nem utal feltétlen PCO-ra.Híztál esetleg hirtelen hasra például? Szőrösödéssel hogy állsz,főleg arcon? Barnás foltok a testen? Ha legközelebb mész orvoshoz kérd meg,hogy csináljon ultrahangot a ciszták miatt.Mivel a PCO-nál nem egységesek a tünetek,változó,hogy kinél mi jön elő,ezért érdemes felkeresned egy endokrinológust is,mert nem mindegyik nőgyógyász képes ezt a fajta betegséget felismerni.Tapasztalatból mondom.
2010. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen híztam akkor mikor megjött elöször és azóta is híztam:S és az államon van ször de nem sötét.
2010. aug. 14. 00:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Láttatlanban nagyon nehéz megállapítani,sőt lehetetlen.Ezért javaslom nőgyógyász mellett mindenképp az endokrinológust,hogy végezzenek hormonvizsgálatot is!Ha gyanakszol,akkor járj utána,de ne ess kétségbe,van rá megoldás,együtt lehet vele élni és gyereked is lehet,csak nagyobb odafigyelés kell!
2010. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!